UBNT POE-24-24W-G [Gigabit PoE adaptér, 24V/1A (24W), vč. napájecího kabelu]
Typ aktivního prvku:Zdroje, PoE; Podporované standardy:802.11ax
Vaše cena vč. DPH
324  s DPH
Dostupnost: 49 skladem
Kategorie: , , Značka: Ubiquiti EAN: 810354023538
Rychlé doručení - vše skladem
Při objednání ve všední den do 16 hodin doručujeme druhý den.Více info
Popis
POE-24-24W-G
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Pomocí tlčítka „reset“ je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru.
Technické specifikace:
Model POE-24-24W-G
Dimensions 88 x 57 x 33 mm
Output Volage 24VDC @ 1.0A