UBNT POE-48-24W [PoE adaptér 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]
PoE adaptér 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu
Vaše cena vč. DPH
324  s DPH
Dostupnost: 38 skladem
Kategorie: , , Značka: Ubiquiti EAN: 810354023064
Rychlé doručení - vše skladem
Při objednání ve všední den do 16 hodin doručujeme druhý den.Více info
Popis
POE-48-24W
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 48V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 24W.
Technické specifikace:
Model POE-48-24W
Dimensions 88 x 57 x 33 mm
Output Volage 48VDC @0.5A