Popis
NZXT H510 Flow Edition
Elegantní počítačová skříň nabízí stylovou prosklenou bočnici a prvotřídní kovovou konstrukci. Osazení komponentami je lehké díky systému správy kabeláže, kabely tedy nikde zbytečně nepřekáží. Skříň je osazena dvěma ventilátory o velikosti 120 mm. Potěší také možnost rozšíření o další dva ventilátory. Samozřejmostí jsou prachové filtry. Důmyslné řešení umožňuje pohodlné umístění až 280 mm dlouhého výměníku vodního chlazení na přední straně. Ve skříni je dostatek prostoru pro chladič CPU do výšky až 165 mm a grafickou kartu o délce až 360 mm. Na vrchní straně se nalézá USB 3.0 port, dále USB port typu C a kombinovaný port sluchátek a mikrofonu. Skříň je dodávána bez zdroje.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Upřesnění typu | Desktop |
| Barva | černá |
| Hmotnost | 6.6 kg |
| Rozměry | 460 x 428 x 210 mm |
| Materiál | ocel, sklo |
| Formát základní desky | Mini-ITX, ATX, mATX |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
| Max. výška chladiče procesoru | 165 mm |
| Max. délka grafické karty | 360 mm |
| Chlazení | |
| Velikost instalovaného předního ventilátoru | 1×120 mm |
| Velikost instalovaného zadního ventilátoru | 1×120 mm |
| Počet pozic pro ventilátory | 4 |
| Počet osazených ventilátory | 2 |
| Podporovaná velikost radiátoru navrchu | nepodporuje |
| Podporovaná velikost radiátoru zepředu | 280 |
| Vstupy a výstupy | |
| USB 3.0 (počet) | 1 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (´počet) | 1 |
| USB typ C (počet) | 1 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet | ne |
| Sloty | |
| 3,5″ interní pozice | 3 |
| 2,5″ interní pozice | 3 |
| Skříň | |
| Provedení PC skříně | Middle tower |
| Průhledná bočnice | ano |
| Napájení | |
| Zdroj | ne |
| Podporovaný formát zdroje | ATX |
| Pozice zdroje | dole |











