Popis
Produkt: PC Lenovo ThinkStation P350 SFF
Part number: 30E50029CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i9-11900 (8C / 16T, 2.5 / 5.2GHz, 16MB) |
| Socket | 1x FCLGA1200 |
| Integrovaná Grafika | Intel UHD Graphics 750 |
| Dedikovaná Grafika | Ne |
| Chipset | Intel W580 |
| Paměť | 2x 16GB UDIMM DDR4-3200 non-ECC |
| Paměťové sloty | 4xDDR4 UDIMM slots, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | až 128GB DDR4-3200 |
| M.2 SSD RAID Controller | Onboard Intel RSTe PCIe |
| M.2 SSD Disk | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe Opal |
| HDD Controller | Onboard Intel RST SATA RAID |
| Mechanika | Ne |
| Podporovaná Úložiště | až 1x 3.5″ SATA HDD + 1x 2.5″ SATA HDD + 3x M.2 SSD • 3.5″ HDD až 4TB • 2.5″ HDD až 1TB • M.2 SSD až 2TB každý |
| Optická Mechanika | 9.0mm DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| Napájení | 380W Platinum Fixed |
| DESIGN | |
| Klávesnice | USB Traditional Klávesnice, Černá, CZ/SK |
| Myš | USB Calliope Mouse |
| Rozšiřující sloty | 1x PCIe 3.0 x16 (x4 lanes) 1x PCIe 3.0 x1 1x PCIe 4.0 x16 |
| M.2 Sloty | až 3x M.2 SSD modely s Xeon or 11th Core procesorem: • 2 přes onboard sloty s 1x M.2 PCIe Gen 4 a 1x M.2 PCIe Gen 3 • 1 přes Single M.2 -> PCIe adapter, PCIe Gen 3 |
| Diskové šachty | 1x 3.5″ disková šachta (standard) 1x 2.5″ disková šachta (volitenlně) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 92.5 x 309.7 x 339.5 mm (3.6 x 9.3 x 13.4 palců) |
| Hmotnost | 5.01 kg (11 lbs, maximální konfigurace) |
| KONEKTIVITA | |
| Integrovaný Ethernet | Intel I219-LM, 1x GbE RJ-45 |
| Volitelný Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | Ne |
| Čtečka Karet | SD čtečka karet |
| Přední Porty | 1x USB-C 3.2 Gen 2 1x sluchítka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x mikrofon (3.5mm) 2x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Zadní porty | 2x DisplayPort 4x USB 3.2 Gen 1 (1x podpora Smart Power On) 1x Ethernet (RJ-45) 1x serial (9-pin) 1x line-out (3.5mm) |
| Volitelné zadní porty (nakonfigurované) | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0, TCG certifikováno |
| Fyzický zámek | Cable lock Kensington Security Slot Padlock Loop |
| Zámek Krytu | Ne |
| Zámek Kabelu | Zámek Kabelu |
| Přepínač vniknutí do šasi | Přepínač vniknutí do šasi |
| Ovladatelnost | |
| Řízení systému | Intel vPro with AMT 14, DASH |
| Diagnostika | Lenovo UEFI Bootable Diagnostics |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 1 rok Premier Support z 3 let onsite (5WS1B68726) |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | EPEAT Gold ENERGY STAR 8.0 RoHS compliant |
| ISV Certifikace | Prosím navštivte www.thinkworkstations.com/isv-certifications/ |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 10 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Ne |












