Popis
Produkt: Lenovo ThinkCentre M90s
Part Number: 11D1003PCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-10500 (6C / 12T, 3.1 / 4.5GHz, 12MB) |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics 630 |
| Chipset | Intel Q470 Chipset |
| Pameť | 1x 16GB UDIMM DDR4-2666 |
| Pameťové sloty | Four DDR4 DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 128GB DDR4-2933 |
| Úložisko | 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 3.0×4 NVMe Opal |
| Podporované Úložisko | Up to four drives, 1x 2.5″/3.5″ HDD + 1x 2.5″ HDD + 2x M.2 SSD • 2.5″ HDD up to 1TB each • 3.5″ HDD up to 2TB each • M.2 SSD up to 2TB each • Optional Intel Optane Memory, M.2 |
| Čitačka Kariet | 3-in-1 Card Reader |
| Optická Mechanika | DVD±RW |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC623-CG codec |
| DESIGN | |
| Klávesnica | USB Traditional Keyboard, Black, Czech / Slovak |
| Myš | USB Calliope Mouse, Black |
| Farba | Black |
| Rozmery (ŠxHxV) | 93 x 298 x 340 mm (3.6 x 11.7 x 13.4 inches) |
| Hmotnost | Around 5.3 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 10 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Integrated 100/1000M |
| WLAN + Bluetooth | Nie |
| Predné porty | 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 1 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm) |
| Zadné porty | 4x USB 3.2 Gen 1 2x DisplayPort 1x serial (9-pin) 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Onsite |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support Upgrade from 3Y Onsite (5WS0V07841) |

















