Popis
Produkt: Lenovo ThinkPad Z16 Gen 2
Part Number: 21JX0018CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 PRO 7840HS (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | AMD Radeon™ RX 6550M 4GB GDDR6 |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 32GB Soldered LPDDR5x-6400 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | SD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | FHD 1080p + IR Discrete with E-shutter |
| Mikrofon | 2x, 360° |
| Bateria | Integrated 72Wh |
| Max. výdrž na baterii | – |
| Napájací Adaptér | 135W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 16″ WQUXGA (3840×2400) OLED 400nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, Dolby Vision™, Touch |
| Dotyková obrazovka | OGS, 10-point Multi-touch |
| Pero | Pen Upgradable (Purchase Separately) |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Arctic Grey (Top), Black (Bottom) |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 354.4 x 237.4 x 15.8 mm (13.95 x 9.35 x 0.62 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.81 kg (3.99 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | MediaTek Wi-Fi 6E RZ616, 11ax 2×2 + BT5.3 |
| Standartné porty | 1x USB-C 3.2 Gen 2 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a) 2x USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a) 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, in Keyboard Key |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premier Support WHB (CPN), CO2 Offset 0.5 ton (2nd Generation Carbon Offset Projects) |
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 PRO 7840HS
- Výkon CPU dle PassMark: 26730
- Počet jader: 10
- Frekvence procesoru (GHz): 1.3
- TDP: 15
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- Rozlišení displeje: 3840x2400
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 1000
- Rozhraní: USB Type-C
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg















