Popis
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 134U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo up to 4.4GHz, 12MB |
| NPU | Intel AI Boost integrovaný v procesoru Intel Core Ultra |
| Grafická Karta | Integrated Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 16GB Soldered LPDDR5x-6400 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, až 1TB M.2 2242 SSD |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 1W x2, Dolby Audio |
| Mikrofon | 2x |
| Kamera | Přední 5.0MP + IR Discrete s krytkou kamery / Zadní 8.0MP |
| Sensory | Snímač zrychlení (G) Snímač gyroskopu Hallův snímač Snímač náklonu |
| Vibrační motor | Nepodporuje |
| Baterie | Integrovaná 42Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 12.3″ FHD+ (1920×1280) IPS 400nits Anti-reflection / Anti-smudge, 100% sRGB, Lower Power, Touch |
| Dotyková obrazovka | GMF / GF2, 10-point Multi-touch |
| Materiál | Hořčík-Hliník |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Péro | Lenovo Digitální Péro |
| Rozměry (ŠxHxV) | Tablet: 283.3 x 203.5 x 8.8 mm Klávesnice: 283.3 x 217.8 x 5.7 mm Celkem: 283.3 x 208.1 x 14.5 mm |
| Hmotnost | Tablet: 0.76 kg Klávesnice: 0.34 kg Celkem: 1.1 kg |
| Barva | Černá |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný software | Ne |
| KONEKTIVITA | |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2×2 + BT5.3 |
| WWAN | Ne |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Lokalizační služby | Ne |
| Standardní porty | 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1 1x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Pogo pin konektor (8-point) |
| Volitelné Porty (nakonfigurované) | Ne |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Dotykový styl, Shoda na čipu, na klávesnici |
| OVLADATELNOST | |
| Řízení systému | Intel vPro Enterprise |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise, záruka na baterii 1 rok |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | ThinkPad X12 Detachable Gen 2 Folio Keyboard |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6 ErP Lot 26 RoHS compliant TCO Certified 9.0 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H military testy – splněno |
- Typ zařízení: konvertibilni
- Použití: kancelarsky
- Podpora AI: Ano
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core Ultra 5
- Model procesoru: Intel Core Ultra 5 134U
- Výkon CPU dle PassMark: 12702
- Počet jader: 12
- Frekvence procesoru (GHz): 0.7
- TDP: 30
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Typ panelu: ips
- Úhlopříčka displeje ("): 12.3
- Rozlišení displeje: 1920x1280
- Formát obrazovky: 3:2
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ disku: ssd
- SSD Kapacita (GB): 512
- Rozhraní: thunderbolt
- Počet USB 3.2 Type-C: 1
- Počet USB 4 Type-C: 2
- Výbava: Web kamera
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Typ Baterie: Li-Pol
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Záruka: On-Site

















