UBNT POE-24-12W [PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu]
PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu
Vaše cena vč. DPH
207  s DPH
Dostupnost: 39 skladem
Kategorie: , , Značka: Ubiquiti EAN: 810354022982
Rychlé doručení - vše skladem
Při objednání ve všední den do 16 hodin doručujeme druhý den.Více info
Popis
POE-24-12W
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 12W. Pomocí tlčítka „reset“ je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru.
Technické specifikace:
Model POE-24-12W
Dimensions 87 x 84 x 29.2 mm
Output Volage 24VDC @ 0.5A