Popis
Monitor s dotykovou obrazovkou a otevřeným rámem 222B1TFL/00
Dotykový monitor Philips s otevřeným rámem poskytuje optimální flexibilitu při montáži. Robustní provedení odolné proti vodě a prachu, které vyhovuje vašim potřebám. Skvělý jas a antireflexní displej zajišťují vynikající čistotu obrazu.
Tento displej Philips využívá kapacitní desetibodovou dotykovou technologii Projected, která zajišťuje plynulou odezvu. Můžete plně využít nové možnosti dotykových aplikací a vdechnout život svým starším aplikacím. Pište dotykem deseti prstů nebo hrajte vzrušující interaktivní hry s přáteli. Máte možnost interaktivně spolupracovat s kolegy v pracovním nebo školním prostředí, a zvýšit tak svou produktivitu a efektivitu.
Brilantní interaktivní displej s technologií SmoothTouch
Přední povrch monitoru splňuje normu IP65 pro odolnost proti vodě a prachu.
Pro méně dokonalá prostředí potřebujete monitor, který je navržený tak, aby odolal stříkancům vody a prachu, které jsou v každodenním životě nevyhnutelné. Požadavky ochrany proti průniku (IP) definované v mezinárodní normě IEC/EN 60529 se používají k definici úrovně účinnosti těsnění elektrických skříní proti vniknutí cizích těles a vlhkosti. Tento displej Philips splňuje mezinárodní požadavky ochrany proti průniku vody a prachu, dokáže odolat stříkancům vody a prachu, které jsou v každodenním životě nevyhnutelné.
Technologie širokého sledování IPS LED přináší přesný obraz i barvy
Displeje IPS využívají pokročilou technologii, která přináší zvláště široké úhly sledování 178/178 stupňů: displej lze tedy sledovat téměř z libovolného úhlu. Na rozdíl od standardních panelů TN poskytují displeje IPS pozoruhodně ostrý obraz se živoucími barvami, takže jsou ideální nejen pro fotografie, filmy a procházení internetu, ale lze je využít i pro profesionální aplikace, které za všech okolností vyžadují přesné barvy a konzistentní jas.
Antireflexní vrstva (AG) omezuje vizuální rušení
Antireflexní vrstva, zkráceně AG, dokáže omezit lesk dotykové obrazovky monitoru. Na zadní straně dotykového skla probíhá chemický proces, a proto není potřeba další fólie, která by zajistila větší pohodlí pro oči. Obraz je křišťálově čistý, má jasné barvy a je velmi přesný.
Menší únava očí díky technologii Flicker-free
Kvůli způsobu ovládání jasu na obrazovkách s podsvícením LED čelí někteří uživatelé blikání na obrazovce, které způsobuje únavu očí. Technologie Flicker-free společnosti Philips využívá nové řešení regulace jasu, snižuje blikání a sledování je pak komfortnější.

Specifikace
| Obraz/displej | |
|---|---|
| Typ LCD panelu | Technologie IPS |
| Typ podsvícení | Systém W-LED |
| Velikost panelu | 21,5″ / 54,6 cm |
| Oblast sledování | 476,064 (Š) x 267,786 (V) |
| Poměr stran | 16:9 |
| Maximální rozlišení | 1 920 x 1 080 při 75 Hz |
| Hustota pixelů | 102 PPI |
| Reakční doba (typická) | 4 ms (šedá–šedá) |
| Jas | 400 cd/m2 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| SmartContrast | 50 000 000:1 |
| Rozteč obrazových bodů | 0,24795 x 0,24795 mm |
| Úhel sledování | 178o (H) / 178o (V) – C/R > 10 |
| Vylepšení obrazu | SmartImage |
| Barevný gamut (typicky) | NTSC 72 % (CIE 1931) |
| Barevnost displeje | 16,7 milionu |
| Snímková frekvence | 30 – 85 kHz (H) / 48 – 75 Hz (V) |
| Technologie sRGB | Ano |
| Bez blikání | Ano |
| EasyRead | Ano |
| Režim LowBlue | Ano |
| Dotykový panel | |
| Dotyková technologie | Kapacitní technologie Projected |
| Dotykové body | 10 bodů |
| Metoda dotyku | Stylus, prst, rukavice |
| Dotykové rozhraní | USB |
| Tvrdost dotykového skla | 7 H |
| Povrch dotykového skla | AG povlak (opar: 5 % -/+ 3 %, lesk: 80 -/+ 10) |
| Aktivní oblast dotyku | 476,064 mm (š) x 267,786 mm (v) |
| Operační systém | Windows 10 / 8.1 / 8 / 7; Android 11 / 10 / 9 / 8 |
| Oblast potlačení dlaně | >= 30 x 30 mm |
| Jas | 340 nitů (typicky) |
| Ochrana proti průniku | IP65 – pouze přední část |
| Těsnění | Dotyková obrazovka připevněna k rámečku, dotyková obrazovka připevněna k LCD displeji |
| Možnosti připojení | |
| Vstup signálu | VGA (analogový), DVI-D (digitální, HDCP), DisplayPort 1.2, HDMI 1.4 |
| USB | USB 3.2 x 1 (upstream), USB 3.2 x 2 (downstream s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2), mini USB x 1 |
| Vstup synchronizace | Samostatná synchronizace Funkce Sync on Green |
| Vstup/výstup audia | Výstup audio |
| Pohodlí | |
| Pohodlí uživatele | SmartImage Vstup Jas Nabídka Zapnuto/Vypnuto |
| Ovládací software | Funkce SmartControl |
| Jazyky zobrazení na obrazovce OSD | Brazilská portugalština, Čeština, Nizozemština, Finština, Francouzština, Němčina, Řecká, Maďarština, Italština, Japonská, Korejská, Polština, Portugalská, Ruština, Zjednodušená čínština, Španělština, Švédština, Tradiční čínština, Turečtina, Ukrajinština |
| Další výhody | Zámek Kensington Ovládání klávesnice OSD Držák standardu VESA (100 x 100 mm) |
| Kompatibilita se stand. Plug & Play | DDC/CI, Technologie sRGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Spotřeba | |
| Režim ECO | 11,2 W (typ.) |
| Zapnuto | 20,1 W (typ.) |
| Pohotovostní režim | 0,3 W (typ.) |
| Režim vypnuto | 0,3 W (typ.) |
| Značka energetické třídy | E |
| Indikátor napájení LED | Provoz – bílá Pohotovostní režim – bílá (blikající) |
| Napájení | Externí Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz |
| Rozměry | |
| Výrobek bez stojanu (mm) | 522 x 315 x 49 mm |
| Balení v mm (Š x V x H) | 595 x 390 x 121 mm |
| Hmotnost | |
| Výrobek bez stojanu (kg) | 4,91 kg |
| Výrobek s obalem (kg) | 7,54 kg |
| Provozní podmínky | |
| Rozsah teplot (provozní) | 0 °C až 40 °C |
| Rozsah teplot (skladovací) | -20 °C až 60 °C |
| Relativní vlhkost | 20 %–80 % |
| Nadmořská výška | Provoz: +3 658 m (12 000 stop), mimo provoz: +12 192 m (40 000 stop) |
| MTBF (demonstrováno) | 70 000 hodin (bez podsvícení) |
| Doba provozu | 24/7 |
| Instalace nebo umístění | Na šířku / portrét / čelem nahoru |
| Udržitelnost | |
| Životní prostředí a energie | RoHS |
| Recyklovatelnost obalového materiálu | 100 % |
| Konkrétní látky | Kryt bez PVC / BFR Bez rtuti |
| Shoda a standardy | |
| Regulační opatření | CB, Značka CE, FCC Třída B, SEMKO, ICES-003, CU-EAC, EAEU RoHS, TUV Ergo, TUV/GS, Certifikace TUV Eye Comfort |
| Skříňka | |
| Přední rámeček | Černá |
| Zadní kryt | Černá |
| Dokončení | Textura |
Co je v krabici
Monitor
Kabel HDMI
Kabel DP
Kabel USB A na B
Napájecí kabel
Uživatelská dokumentace
Systém držáků do L
Klávesnice OSD













