Popis
PHILIPS LED pásek Hue Solo lightstrip 5m EU
Proměňte svůj domov i náladu díky zářivému prostorovému osvětlení. 5metrový světelný pás Philips Hue Solo se snadno instaluje a poskytuje úžasný světelný výstup 1700 lumenů, který rozzáří váš domov. Světelný pás se světlem RGBWW LED vytváří čisté barvy a čistě bílé světlo. Je navržený s ohledem na bezpečnost. Díky tomu můžete se světelným pásem pohodlně manipulovat. Na každý světelný pás Philips Hue se vztahuje 2letá záruka.
Specifikace
| Design a provedení | |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Silikon |
| Ochrana životního prostředí | |
| Provozní vlhkost | 0 % < vlhkost < 80 % (nekondenzující) |
| Provozní teplota | -20 až 40 °C |
| Obsahuje funkce/příslušenství navíc | |
| Stmívatelné | Ano |
| Charakteristika barev | |
| Index podání barev (CRI) | >80 |
| Různé | |
| Typ | Světelné pásy |
| Servis | |
| Záruka | 2 roky |
| Technické údaje | |
| Řezatelné | Ano |
| Prodloužitelné | Ne |
| Výška | 4,5 mm |
| Vstupní napětí | 220V-240V |
| Délka | 5 000 mm |
| Životnost | 25 000 h |
| Šířka | 14 mm |
| Výkon | 20 W |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | 0,5 W |
| Světelný tok při 4000 K | 1 700 lm |
| Napájení ze sítě | 24 |
| Kód IP | IP20 |
| Třída ochrany | Třída II |
| Možnost výměny světelného zdroje | Nevyměnitelný světelný zdroj LED |
| Možnost výměny předřadníků | Ovládací předřadník vyměnitelný koncovým uživatelem |
| Světelný tok při 2700 K | 1 500 lm |
| Stupeň krytí (IP) napájecího zdroje | IKC |
| Rozměry a hmotnost balení | |
| EAN/UPC – výrobek | 8720169326699 |
| Čistá hmotnost | 0,46 kg |
| Délka kabelu | 1,5 m |

Jednoduché bezdrátové ovládání zajistíte bezdrátovým stmívačem
Ovládejte světla Philips Hue přímo bezdrátovým přepínačem. Světla můžete vypínat i zapínat, přepínat mezi čtyřmi světelnými schématy a tlumit světlo na požadovaný jas. Instalace je rychlá, snadná a bezproblémová. Přepínač je potřeba pouze spárovat se svítidlem a umístit ho kamkoliv v domácnosti. Tak snadné to je.

Ovládejte aplikací Bluetooth až 10 světel
Aplikace Hue Bluetooth vám umožňuje ovládat chytré osvětlení Hue v jedné místnosti u vás doma. Můžete přidat až deset chytrých světel a ovládat je jednoduchým stisknutím tlačítka na vašem mobilním zařízení.

Ovládejte světla hlasem*
Philips Hue funguje s hlasovými asistenty Amazon Alexa či Google Assistant po spárování se zařízeními Google Nest nebo Amazon Echo. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat několik světel, ale i třeba jediné svítidlo v mísnosti.

Navoďte si správnou atmosféru teplým až studeným bílým světlem
Tyto žárovky a svítidla vám nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou. Protože jsou úplně stmívatelné (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete světla vyladit na odstín a jas, který bude ideálně vyhovovat vašim každodenním potřebám.

Získejte ideální světelná schémata pro vaše každodenní činnosti
Usnadněte si a zpříjemněte den předvolenými světelnými schématy speciálně vytvořenými pro vaše každodenní činnosti: Povzbuzující, Soustředění, Čtení a Relaxační. Dvě scény ve studených tónech, Povzbuzující a Soustředění, vám pomohou zahájit den a soustředit se, scény s teplejším světlem, Čtení a Relaxační, pak využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočinout.
- Produkt: Vnitřní LED pásek
- Napětí (V): 230
- Příkon: 20
- Světelný tok (lm): 1700
- Počet kusů v balení: 1
- Funkce: stmivatelnost
- Typ svítidla: stropni
- Barva svítidla: Bílá
- Kompatibilita: bluetooth



















