Popis
PHILIPS Hue White and color ambiance, 2x žárovka

Silné, jasné, barevné světlo
Tato žárovka svítí širokým spektrem teplého až studeného bílého světla i barevně. Je dostatečně
jasná, aby dokázala plně osvětlit kuchyň, obývací pokoj nebo jinou velkou místnost.

Ovládejte aplikací Bluetooth až 10 světel
Aplikace Hue Bluetooth vám umožňuje ovládat chytré osvětlení Hue v jedné místnosti u vás doma. Můžete
přidat až deset chytrých světel a ovládat je jednoduchým stisknutím tlačítka na vašem mobilním
zařízení.

Ovládejte světla hlasem
Philips Hue funguje s hlasovými asistenty Amazon Alexa či Google Assistant po spárování se zařízeními
Google Nest nebo Amazon Echo. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat několik světel,
ale i třeba jediné svítidlo v mísnosti.

Vytvořte si zážitky šité na míru s barevným chytrým světlem
Proměňte svůj domov s více než 16 miliony barev a ihned vytvořte správnou atmosféru pro každou
událost. Jediným stisknutím tlačítka můžete nastavit slavnostní náladu na večírek, proměnit váš
obývací pokoj v kino, vylepšit váš domov s barevnými akcenty a mnohem více.

Navoďte si správnou atmosféru teplým až studeným bílým světlem
Tyto žárovky a svítidla vám nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou.
Protože jsou úplně stmívatelné (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete světla
vyladit na odstín a jas, který bude ideálně vyhovovat vašim každodenním potřebám.
| Technické parametry | |
|---|---|
| Podporované OS | Android, iOS |
| Kompatibilita | Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa |
| Připojení | ZigBee, Bluetooth |
| Další vlastnosti | Stmívatelnost, SMART, Nastavení chromatičnosti, Nastavení barvy světla (RGB), Mobilní aplikace, Časovač |
| Světelný tok | 800 lm |
| Barevná teplota světla | Teplá bílá, Neutrální bílá, Studená bílá |
| Chromatičnost | 2 000 – 6 500 K |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Průměr | 62 mm |
| Délka | 110 mm |
| Patice | E27 |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Příkon | 6,5 W |
| Napájení | Do sítě |
| Energetická třída | F |
| Životnost | 25 000 h |
| Řada | White and color ambiance |
- Produkt: zarovka
- Energetická třída: F
- Napětí (V): 230
- Příkon: 6.5
- Životnost: 25000 hodin
- Počet kusů v balení: 2
- Funkce: stmivatelnost
- Kompatibilita: bluetooth



















