Popis
PHILIPS Hue White Ambiance 8W 1100 E27

PHILIPS Hue White Ambiance
LED žárovka Philips je určena pro světelné zdroje s paticí typu E27 a napětím o hodnotě 230 V.Jde
rovněž o SMART výrobek, který vám nabídne všechny moderní funkce.
Tato žárovka podporuje možnost připojení skrze ZigBee a Bluetooth.
Tato stmívatelná LED žárovka poskytuje jednoduché nastavení a ovládání skrze mobilní aplikaci.
Chladnější varianta světla s číselnou hodnotou od 2200 do 6500 K poskytuje osvětlení podobné tomu
dennímu.

Ovládejte aplikací Bluetooth až 10 světel
Aplikace Hue Bluetooth vám umožňuje ovládat chytré osvětlení Hue v jedné místnosti u vás doma. Můžete
přidat až deset chytrých světel a ovládat je jednoduchým stisknutím tlačítka na vašem mobilním
zařízení.

Ovládejte světla hlasem
Philips Hue funguje s hlasovými asistenty Amazon Alexa či Google Assistant po spárování se zařízeními
Google Nest nebo Amazon Echo. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat několik světel,
ale i třeba jediné svítidlo v mísnosti.

Navoďte si správnou atmosféru teplým až studeným bílým světlem
Tyto žárovky a svítidla vám nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou.
Protože jsou úplně stmívatelné (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete světla
vyladit na odstín a jas, který bude ideálně vyhovovat vašim každodenním potřebám.

Získejte ideální světelná schémata pro vaše každodenní činnosti
Usnadněte si a zpříjemněte den předvolenými světelnými schématy speciálně vytvořenými pro vaše
každodenní činnosti: Povzbuzující, Soustředění, Čtení a Relaxační. Dvě scény ve studených tónech,
Povzbuzující a Soustředění, vám pomohou zahájit den a soustředit se, scény s teplejším světlem,
Čtení a Relaxační, pak využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl
odpočinout.
| Technické specifikace |
|
|---|---|
| Podporované OS | Android, iOS |
| Kompatibilita | Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa |
| Připojení | ZigBee, Bluetooth |
| Další vlastnosti | Stmívatelnost, SMART, Nastavení chromatičnosti, Mobilní aplikace, Časovač |
| Světelný tok | 1 100 lm |
| Barevná teplota světla | Teplá bílá, Neutrální bílá, Studená bílá |
| Chromatičnost | 2 200 – 6 500 K |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Příkon | 8 W |
| Napájení | Do sítě |
| Stupeň krytí IP | IP20 |
| Energetická třída | F |
| Životnost | 25 000 h |
| Typ žárovky | LED |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Řada | White ambiance |
- Produkt: svitidla
- Energetická třída: F
- Napětí (V): 230
- Příkon: 8
- Životnost: 25000 hodin
- Světelný tok (lm): 1100
- Počet kusů v balení: 1
- Funkce: stmivatelnost
- Kompatibilita: bluetooth

















