Popis
PHILIPS Hue White Ambiance

Ovládejte až 10 světel pomocí aplikace Bluetooth
Pomocí aplikace Hue Bluetooth můžete ovládat chytrá světla Hue v jedné místnosti vašeho domova.
Přidejte až 10 chytrých světel a ovládejte je všechna pouhým stisknutím tlačítka na svém mobilním
zařízení.

Ovládejte světla hlasem*
Philips Hue funguje s hlasovými asistenty Amazon Alexa či Google Assistant po spárování se zařízeními
Google Nest nebo Amazon Echo. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat několik světel,
ale i třeba jediné svítidlo v mísnosti.

Nalaďte si tu správnou náladu teplým až studeným bílým světlem
Tyto žárovky a svítidla nabízejí různé odstíny teplého až studeného bílého světla. Díky úplné
stmívatelnosti od jasného po slabé noční osvětlení můžete svá světla vyladit do dokonalého odstínu a
jasu světla pro vaše každodenní potřeby.
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Tvar LED žárovky Philips: | bodová (spot) |
| Označení patice: | GU10 |
| Třída energie: | G |
| Životnost: | 15 000 h |
| Příkon | 4,3 W |
| Vstupní napětí: | 230 V |
| Chromatičnost: | 2200 do 6500 K |
| LED žárovka o rozměrech (průměr × délka): | 50 × 58 mm |
| Ovládání pomocí mobilní aplikace: | ANO |
| Možnost připojení LED žárovky: | ZigBee, BlueTooth |
| Stmívatelnost: | ANO |
| Počet kusů v balení: | 2 ks |
| Řada: | White Ambience |
- Produkt: zarovka
- Energetická třída: G
- Napětí (V): 230
- Příkon: 4.3
- Životnost: 15000 hodin
- Počet kusů v balení: 2
- Funkce: stmivatelnost
- Kompatibilita: bluetooth





















