Popis
PHILIPS Hue White 9.5W 1100 E27

Philips Hue White 9.5W 1100 E27 starter kit
LED žárovka Philips je určena pro jakékoli svítidlo s paticí typu E27 a napětím 230 V. Určitě vás
potěší, že je žárovka označena třídou energetické náročnosti F, která vám pomůže snížit náklady v
porovnání s běžnými žárovkami. A to nesmíme zapomenout zejména na její příkon 9,5 W a životnost,
která je skvělých 25000 h, vydrží tedy opravdu dlouho.
Patří mezi stmívatelné žárovky, můžete si tedy přizpůsobit výsledné světlo. Jde rovněž o SMART
produkt, který nabízí všechny moderní funkce.

Ovládání chytrého osvětlení i na dálku
Aplikace Philips Hue vám poskytuje absolutní kontrolu nad osvětlením, i když třeba právě nejste doma.
Můžete osvětlení vypínat i zapínat na dálku pouze pomocí aplikace. Váš domov bude vždy osvětlen
přesně tak, jak chcete.

Přicházejte do domova naplněného světlem
Nastavte aplikaci Philips Hue tak, aby poznala, když se blížíte domů. Než vystoupíte z vozu nebo
vkročíte na chodník, automaticky se rozsvítí vámi vybraná chytrá světla.

Pomocí chytrého osvětlení můžete předstírat, že jste doma
Aplikace Philips Hue umožňuje naplánovat rutinní úkony osvětlení, i když jste mimo domov. Chytré
osvětlení se zapne ve vámi nastavený čas, někdy i o pár minut dříve nebo později, takže opravdu
nikdo nepozná, že doma nejste.

Ovládejte světla hlasem
Při připojení k můstku Hue Bridge můžete spárovat světla se systémy Alexa, Apple HomeKit a Google
Assistant a ovládat osvětlení pomocí hlasu. Jednoduché hlasové pokyny lze využít k zapínání a
vypínání světla, úpravě jasu nebo nastavení světelné scény.
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Podporované OS: | Android, iOS |
| Kompatibilita: | Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa |
| Připojení: | ZigBee, Bluetooth |
| Další vlastnosti: | Stmívatelnost, SMART, Mobilní aplikace, Časovač |
| Světelný tok: | 1 055 lm |
| Chromatičnost: | 2700 K |
| Vstupní napětí: | 230 V |
| Příkon: | 9,5 W |
| Napájení: | Do sítě |
| Stupeň krytí IP: | IP20 |
| Energetická třída: | F |
| Životnost: | 25 000 h |
| Typ žárovky: | LED |
| Počet kusů v balení: | 3 ks |
- Produkt: svitidla
- Energetická třída: F
- Napětí (V): 230
- Příkon: 9.6
- Životnost: 25000 hodin
- Světelný tok (lm): 1055
- Počet kusů v balení: 3
- Funkce: stmivatelnost
- Kompatibilita: bluetooth



















