Popis
Philips Hue Gradient Signe stojací černá

Plynulé barevné přechody
Jediné svítidlo dokáže vytvořit plynulý přechod několika barev současně. Barvy se přirozeně slévají a
vytvářejí tak jedinečný světelný efekt.

Dynamické světelné scény
Obohaťte si příjemné chvilky o živé světlo. Dynamické scény vám pomohou vytvořit přesně tu správnou
atmosféru.

Ovládejte aplikací Bluetooth až 10 světel
Aplikace Hue Bluetooth vám umožňuje ovládat chytré osvětlení Hue v jedné místnosti u vás doma. Můžete
přidat až deset chytrých světel a ovládat je jednoduchým stisknutím tlačítka na vašem mobilním
zařízení.

Ovládejte světla hlasem
Philips Hue funguje s hlasovými asistenty Amazon Alexa či Google Assistant po spárování se zařízeními
Google Nest nebo Amazon Echo. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat několik světel,
ale i třeba jediné svítidlo v mísnosti.

Vytvořte si zážitky šité na míru s barevným chytrým světlem
Proměňte svůj domov s více než 16 miliony barev a ihned vytvořte správnou atmosféru pro každou
událost. Jediným stisknutím tlačítka můžete nastavit slavnostní náladu na večírek, proměnit váš
obývací pokoj v kino, vylepšit váš domov s barevnými akcenty a mnohem více.

Navoďte si správnou atmosféru teplým až studeným bílým světlem
Tyto žárovky a svítidla vám nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou.
Protože jsou úplně stmívatelné (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete světla
vyladit na odstín a jas, který bude ideálně vyhovovat vašim každodenním potřebám.
| Technické parametry | |
|---|---|
| Podporované OS | Android, iOS |
| Kompatibilita | Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa |
| Napájení | Do sítě |
| Připojení | ZigBee, Bluetooth |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kov |
| Typ světla | Stojací lampa |
| Určení | Vnitřní |
| Další vlastnosti | Stmívatelnost, SMART, Nastavení chromatičnosti, Nastavení barvy světla (RGB), Mobilní aplikace |
| Výška | 145,8 cm |
| Šířka | 11,1 cm |
| Délka | 11,1 cm |
| Zdroj světla | Integrovaný LED |
| Patice | Zdroj světla je integrován |
| Světelný tok | 2 550 lm |
| Barevná teplota světla | Teplá bílá, Neutrální bílá, Studená bílá |
| Chromatičnost | 2 000 – 6 500 K |
| Index podání barev (CRI) | 80 Ra |
| Vstupní napětí | 230 V |
| Příkon | 29 W |
| Stupeň krytí IP | IP20 |
| Energetická třída | G |
| Životnost | 25 000 h |
| Řada | Řada White and color ambiance |
- Produkt: Vnitřní LED pásek
- Typ světelného zdroje: led
- Napětí (V): 230
- Příkon: 14
- Životnost: 25000 hodin
- Světelný tok (lm): 1600
- Počet kusů v balení: 1
- Funkce: stmivatelnost
- Barva svítidla: Čirá
- Kompatibilita: bluetooth











