Popis
PHILIPS Aurelle Světelný stropní panel, čtverec, Hue White ambiance, 230V, 55W integr.LED, Bílá

Jednoduché bezdrátové ovládání zajistíte bezdrátovým stmívačem
Ovládejte světla Philips Hue přímo bezdrátovým přepínačem. Světla můžete vypínat i zapínat, přepínat
mezi čtyřmi světelnými schématy a tlumit světlo na požadovaný jas. Instalace je rychlá, snadná a
bezproblémová. Přepínač je potřeba pouze spárovat se svítidlem a umístit ho kamkoliv v domácnosti.
Tak snadné to je.

Ovládejte aplikací Bluetooth až 10 světel
Aplikace Hue Bluetooth vám umožňuje ovládat chytré osvětlení Hue v jedné místnosti u vás doma. Můžete
přidat až deset chytrých světel a ovládat je jednoduchým stisknutím tlačítka na vašem mobilním
zařízení.

Ovládejte světla hlasem*
Philips Hue funguje s hlasovými asistenty Amazon Alexa či Google Assistant po spárování se zařízeními
Google Nest nebo Amazon Echo. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat několik světel,
ale i třeba jediné svítidlo v mísnosti.

Navoďte si správnou atmosféru teplým až studeným bílým světlem
Tyto žárovky a svítidla vám nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou.
Protože jsou úplně stmívatelné (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete světla
vyladit na odstín a jas, který bude ideálně vyhovovat vašim každodenním potřebám.

Získejte ideální světelná schémata pro vaše každodenní činnosti
Usnadněte si a zpříjemněte den předvolenými světelnými schématy speciálně vytvořenými pro vaše
každodenní činnosti: Povzbuzující, Soustředění, Čtení a Relaxační. Dvě scény ve studených tónech,
Povzbuzující a Soustředění, vám pomohou zahájit den a soustředit se, scény s teplejším světlem,
Čtení a Relaxační, pak využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl
odpočinout.
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník |
| 4 světelná schémata | Ano |
| Efekt rozptýleného světla | Ano |
| Možnost ztlumení pomocí vypínače Hue Switch a aplikace Hue |
Ano |
| Typ | Stropní světlo |
| Třída energetické účinnosti (EEL) | F |
| Výška | 4,6 cm |
| Délka | 60 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Čistá hmotnost | 4,795 kg |
| Životnost až | 25 000 h |
| Technologie žárovky | LED |
| Barva světla | 2200–6500 Hue White Ambiance |
| Napájení ze sítě | 220–240 V |
| Ztlumitelné svítidlo | Ano |
| Počet žárovek | 1 |
| Příkon žárovky | 21 W |
| Kód IP | IP20 |
| Světelný tok při 2700 K (výchozí nastavení z výroby) | 3 550 lm |
| Světelný tok při 4000 K | 3 750 lm |
- Produkt: svitidla
- Napětí (V): 230
- Životnost: 25000 hodin
- Světelný tok (lm): 4200
- Počet kusů v balení: 1
- Funkce: stmivatelnost
- Typ svítidla: stropni
- Barva svítidla: Bílá
- Kompatibilita: bluetooth





