Popis
ZH406STx
Tento kompaktní laserový projektor je vybaven funkcemi, má vestavěné reproduktory, je kompatibilní s rozlišením 4K a HDR a díky laserové technologii s extrémně dlouhou životností je nenáročný na údržbu. Pro dokonalé ovládání je projektor vybaven připojením RJ45, které vám umožní sledovat a ovládat síť ve více místnostech. Ideální pro podnikání, vzdělávání a muzea, kde je vyžadován jasný a čistý obraz.
Kompaktní laserový projektor s vysokým jasem a krátkou projekční vzdáleností
Krátká projekční vzdálenost
Díky objektivu s krátkou projekční vzdáleností můžete promítat působivý 100″ obraz ze vzdálenosti jen něco málo přes jeden metr. Díky tomu můžete projektor umístit blíže ke stěně a omezit tak stíny, abyste mohli snadno prezentovat.
DuraCore
Špičkové životnosti v oboru je dosaženo pomocí technologie DuraCore společnosti Optoma. Využívá pokročilé techniky chlazení laserových diod a inovativní konstrukci odolnou proti prachu.
IP6X Vzduchotěsný optický motor
Nezávisle testováno a certifikováno podle normy IEC 60529 se stupněm odolnosti proti prachu IP6X. Vynikající odolnost proti prachu v kombinaci s výjimečným jasem zajišťuje špičkovou odolnost; to je nejdůležitější pro nepřetržitý bezúdržbový provoz v náročných prostředích.
Full HD 1080p
Rozlišení 1080p poskytuje ostrý a detailní obraz HD obsahu bez snížení rozlišení nebo komprese; ideální pro sledování filmů Blu-ray, HD vysílání a hraní videoher.
Kompatibilní s HDR
Projektory Optoma kompatibilní s HDR jsou schopny přijímat a zobrazovat metadata HDR a umožňují zobrazit mnohem více detailů a textur. Objekty vypadají pevněji a jako živé a další detaily vytvářejí větší pocit hloubky. Je to jako dívat se skrz okno.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Technologie zobrazení | DLP |
| Rozlišení | 1080p Full HD (1920×1080) |
| Jas | 4,200 lumenů |
| Kontrastní poměr | 300,000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran – kompatibilní | 4:3 |
| Oprava lichoběžníků | +/-15° |
| Automatická vertikální korekce | Yes |
| Zobrazitelné barvy (v milionech) | 1073.4 |
| Horizontální snímací frekvence | 15.375 ~ 91.146 Khz |
| Vertikální rychlost skenování | 50 ~ 120Hz |
| Uniformita | 80% |
| Velikost obrazovky | 0.92m ~ 7.63m (36.4″ ~ 300.5″) diagonal |
| Zdroj světla | |
| Typ světelného zdroje | Laser |
| Životnost | 30 000 hodin |
| Optika | |
| Projekční poměr | 0.5:1 |
| Projekční vzdálenost | 0.4m – 3.3m |
| Typ zoomu | Fixní |
| Ohnisková vzdálenost | 7.51mm/0.296″ |
| Nativní posun | 115% |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x Mic 3.5mm |
| Výstupy | 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A |
| Ovládání | 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x 12V trigger, 1 x micro USB service, 1 x 3D sync |
| Obecné informace | |
| Hladina hluku (typická) | 30dB |
| Hladina hluku (max.) | 32dB |
| Kompatibilita s PC | UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Kompatibilita 2D | NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) |
| Kompatibilita s 3D | Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 |
| 3D | Full 3D |
| Zabezpečení | Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem |
| Stupeň krytí IP | IP6X |
| OSD / jazyky zobrazení | 25 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, finština, francouzština, indonéština, italština, japonština, maďarština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina, vietnamština, řečtina. |
| Nepřetržitý provoz | Ano |
| Provoz v úhlu 360° | Ano |
| Provozní podmínky | 5°C~40°C/41°F~104°F, max nv. 3000M/9843ft, max vlhkost 85% |
| Dálkové ovládání | Podsvícený dálkový ovladač ProAV |
| Odvádění tepla | 918BTU/hodinu |
| Reproduktory | 2x 10W |
| Volitelné bezdrátové modely | UHDCast Pro, QuickCast Bundle, QuickCast starter kit |
| Síť | |
| LAN – control | Ano |
| Napájení | |
| Napájení | 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Spotřeba (pohotovostní režim) | <0.5W |
| Spotřeba energie (min) | 206W |
| Spotřeba energie (max.) | 269W |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry (Š x D x V) | 337 x 265 x 122.5 mm |
| Hmotnost balení | 6.22 kg |
| Hmotnost produktu | 4.55 kg |
Co je v krabici
- Napájecí kabel
- Dálkové ovládání
- 2x baterie AAA
- Základní uživatelská příručka
- Technologie: dlp
- Svítivost (v ANSI lumenech): 4200
- Rozhraní:
- Funkce: reproduktory

















