Popis
UHZ45
Tento kompaktní projektor je vybaven nejnovějšími technologiemi a funkcemi a nabízí kompatibilitu s HDR a HLG, tři vstupy HDMI 2.0. Laserová technologie zajišťuje dlouhou životnost a výjimečnou přesnost barev – ideální pro zážitek na velké obrazovce.
Jasný laserový projektor 4K UHD pro firmy i domácnosti
Zábava na velké obrazovce
Pomocí projektoru můžete vytvářet a zobrazovat obraz mnohem větší než na jakémkoli televizoru. Můžete vytvořit obrovský obraz s úhlopříčkou až 300″*. Ideální pro znovuvytvoření pohlcujícího zážitku z kina v pohodlí vašeho domova.
Promítání za světla
Tento univerzální projektor pro domácí zábavu kombinuje vysoký jas a živé barvy pro živý a věrný obraz v dobře osvětleném prostředí* – ideální pro sledování televizních pořadů, sportovních přenosů a filmů nebo hraní her s rodinou či přáteli kdykoli během dne.
Skutečné rozlišení 4K UHD
Rozlišení Ultra HD 4K přináší ostřejší, realističtější obraz a sytější barvy – můžete tak sedět blíže k obrazovce a vychutnat si působivější zážitek. Naše projektory DLP poskytují rozlišení True 4K UHD schválené asociací CTA (Consumer Technology Association), které dokáže na plátno promítnout 8,3 milionu pixelů. To je čtyřikrát více detailů než Full HD a dvakrát více než u konkurenční technologie, která poskytuje pouze 4,1 milionu pixelů.
Kompatibilita s HDR a HLG
Dokáže přijímat a zobrazovat obsah HDR10 i Hybrid Log Gamma (HLG) HDR. Tento projektor Optoma vám umožní vidět mnohem více detailů a textur. Objekty vypadají pevněji a realističtěji a další detaily vytvářejí větší pocit hloubky.
Full 3D
Projektory Optoma dokáží zobrazit skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli 3D zdroje, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a nejnovější generace herních konzolí.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Technologie | DLP™ |
| Rozlišení | UHD (3840×2160) |
| Jas | 3,800 lumenů |
| Kontrastní poměr | 2,000,000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran – kompatibilní | 4:3 |
| Korekce lichoběžníků | +/-30° |
| Automatická korekce | Ano |
| Zobrazitelné barvy (v milionech) | 1073.4 |
| Horizontální snímací frekvence | 15.375 ~ 91.146 Khz |
| Rychlost vertikálního snímání | 50 ~ 120HzHz |
| Uniformita | 75% |
| Velikost obrazu | Úhlopříčka 0,84 m ~ 7,62 m (33″ ~ 300″) |
| Zdroj světla | |
| Typ | Laser |
| Životnost | 30,000 hodin |
| Optika | |
| Projekční poměr | 1.5:1 ~ 1.66:1 |
| Projekční vzdálenost | 1.2m – 9.9m |
| Zoom | 1.1 |
| Druh zoomu | Manuální |
| Ohnisková vzdálenost (mm) | 15.84mm~17.44mm |
| Posun objektivu | Vertical: +/-0% |
| Nativní posun | 105% |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 3 x HDMI 2.0, 1 x USB-A |
| Výstupy | 1 x Audio 3.5mm, 1 x S/PDIF |
| Ovládání | 1 x RS232, 1 x 12V trigger, 1 x 3D sync |
| Obecné informace | |
| Hladina hluku (typická) | 27dB |
| Hladina hluku (max.) | 29dB |
| Kompatibilita s PC | UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Kompatibilita 2D | NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) |
| Kompatibilita s 3D | TBC |
| 3D | 3D ready |
| Zabezpečení | Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem |
| OSD / jazyky zobrazení | 11 jazyků: angličtina, francouzština, němčina, italština, japonština, portugalština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, čínština (tradiční). |
| Nepřetržitý provoz | Ano |
| Provozní podmínky | 0°C~40°C/41°F~104°F, max. nadmořská výška 3000M/9843ft, max. vlhkost 80% |
| Dálkové ovládání | Podsvícený dálkový ovladač |
| Odvádění tepla | 785BTU/hodinu |
| Reproduktory | 2 x 10W |
| Vstupní zpoždění | 4.00ms |
| Volitelné bezdrátové moduly | UHDCast Pro, QuickCast Bundle, QuickCast starter kit |
| Napájení | |
| Napájení | 100V ~ 240V, 50-60Hz |
| Spotřeba (pohotovostní režim) | <0.5W |
| Spotřeba (min) | 175W |
| Spotřeba (max.) | 230W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry (š x h x v) | 337 x 265 x 119.3 mm |
| Hmotnost balení | 6.5 kg |
| Hmotnost produktu | 4.8 kg |
Co je v krabici
- Napájecí kabel
- Dálkové ovládání
- 2x baterie AAA
- Uživatelská příručka
- Technologie: dlp
- Zdroj světla: laser
- Svítivost (v ANSI lumenech): 3800
- Rozhraní: RS-232
- Funkce: reproduktory













