Popis
L1
Stylový projektor L1 je dosud nejpřenosnější, energeticky nejúspornější a nejekologičtější 4K UHD projektor Optoma s ultrakrátkou projekční vzdáleností. Elegantní, kompaktní provedení je až o 65 % menší než konkurenční modely.
Zažijte nezapomenutelný obraz v rozlišení 4K UHD v pohodlí domova s úhlopříčkou až 105 palců ze vzdálenosti menší než 30 cm od projekční plochy. Projektor L1 je vybaven nejnovější technologií 4LED a poskytuje ohromující 100% přesnost a živost barev Rec. 709 – ideální pro domácí rekonstrukci velkého plátna.
Ekologický domácí projektor 4K UHD s ultrakrátkou projekční vzdáleností 4LED
Rozlišení True 4K UHD
Naše projektory DLP poskytují rozlišení True 4K UHD schválené asociací CTA (Consumer Technology Association), které dokáže promítnout 8,3 milionu pixelů na plátno. To je čtyřikrát více detailů než Full HD a dvakrát více než u konkurenční technologie, která poskytuje pouze 4,1 milionu pixelů.
Plynulý pohyb s frekvencí 240 Hz
Vychutnejte si mimořádně plynulý plynulý pohyb a omezené duchy. Vysoká obnovovací frekvence usnadňuje sledování akce a dává vám větší šanci zasáhnout cíl dříve. Ideální pro rychlé akční hry.
Promítání za světla
Tento univerzální projektor pro domácí zábavu kombinuje vysoký jas a živé barvy pro živý a věrný obraz v dobře osvětleném prostředí – ideální pro sledování televizních pořadů, sportovních přenosů a filmů nebo hraní her s rodinou či přáteli kdykoli během dne.
Herní režim
Herní režim optimalizuje projektor pro maximální kontrast a živé barvy, abyste zachytili každý detail a měli čas soustředit se na výhru.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Technologie | DLP™ |
| Rozlišení | UHD (3840×2160) |
| Jas | 2,500 lumenů |
| Jas (HK/ANSI) | 2500 / 1050 |
| Kontrastní poměr | 1.800.000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Korekce lichoběžníků – horizontální | 10° |
| Korekce lichoběžníků – vertikální | 10° |
| Zobrazitelné barvy | 1.0734 miliardy |
| Horizontální rychlost skenování | 15 ~ 135Khz |
| Vertikální rychlost skenování | 50 ~ 240Hz |
| Jednotnost | 85% |
| Velikost obrazu | Úhlopříčka 1,9 m ~ 3,05 m (75″ ~ 120″) |
| Zdroj světla | |
| Typ | LED |
| Životnost | 30 000 hodin |
| Optika | |
| Projekční poměr | 0.25:1 |
| Projekční vzdálenost | 0.47m – 0.59m |
| Ohnisková vzdálenost | 2.63 mm |
| Nativní odsazení | 126% |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 3 x HDMI 2.0 |
| Výstupy | 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A, 1 x S/PDIF, 1 x Micro-USB |
| Obecné informace | |
| Hladina hluku (typická) | 24dB |
| Hladina hluku (max.) | 28dB |
| Kompatibilita s 3D | Ano (DLP 3D) |
| 3D | 3D ready |
| Zabezpečení | Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem |
| OSD / jazyky zobrazení | 25 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, finština, francouzština, indonéština, italština, japonština, maďarština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina, vietnamština, řečtina. |
| Provoz v úhlu 360° | Ano |
| Provozní podmínky | 0~40°C/32°F~104°F, max. nadmořská výška 10 000 stop, max. vlhkost 80 %. |
| Dálkové ovládání | Styl karty |
| Reproduktory | 2 x 10 W |
| Napájení | |
| Napájení | 100V ~ 240V, 50-60Hz |
| Spotřeba energie (min) | 95W |
| Spotřeba energie (max.) | 165W |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry (Š x D x V) | 400 x 316 x 102.3 mm |
| Hmotnost balení | 7.8 kg |
| Hmotnost produktu | 5.1 kg |
Co je v krabici
1x dálkové ovládání
- Zdroj světla: led
- Výkon reproduktoru (W): 10
- Reproduktory počet: 2
- Reproduktory: ano
- Funkce: reproduktory
- Umístění: Na stůl / na zem
- Rozhraní: 3.5mm jack
- Technologie: dlp
- Úhlopříčka obrazu (max) ("): 120
- Projekční vzdálenost (max) (m): 0,6
- Projekční vzdálenost (min) (m): 0,5
- Projekční poměr: 16:9
- Typ projekce: Ultrakrátká (UST)
- Použití projektoru: Home cinema
- Standardní záruka (roky): 2















