Popis
HD29i
Tento kompaktní projektor s vysokým jasem se pohodlně a snadno nastavuje a je ideální pro dobře osvětlené prostředí, takže si sportovní fanoušci mohou vychutnat živé přenosy s rodinou nebo přáteli při rozsvícených světlech. Úžasná technologie barev přináší milovníkům filmů věrnou reprodukci barev. Podporuje také rozlišení 1080p 120 Hz pro nízkou vstupní latenci 8,4 ms – ideální pro hry, které jsou závislé na rychlých reakcích.
Integrovaný reproduktor poskytuje výkonný zvuk a dva vstupy HDMI umožňují připojení více zařízení, jako jsou set-top boxy, herní konzole a klíče HDMI. S hmotností 3,2 kg si jej můžete vzít s volitelnou přenosnou taškou k přátelům na sportovní akci, filmový večer nebo herní maraton kamkoli, kde je rovný povrch.
Hry, sport a filmy na velké obrazovce
Promítání i za světla
4000 lumenů pro použití kdykoli během dne
Kompatibilní s rozlišením 4K UHD
Přesné věrné barvy pro pohlcující zážitek ze sledování
Snadné připojení
2x HDMI, napájení USB a vestavěný reproduktor
Přenosný a lehký
Pohodlné a jednoduché nastavení

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Technologie | DLP |
| Rozlišení | 1080p Full HD (1920×1080) |
| Jas | 4,000 lumenů |
| Kontrast | 50,000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran – kompatibilní | 4:3 |
| Korekce lichoběžníkového zkreslení – vertikální | +/-40° |
| Horizontální rychlost skenování | 15.38 ~ 91.15Khz |
| Vertikální rychlost skenování | 50 ~ 85(120 pro 3D)Hz |
| Jednotnost | 80% |
| Velikost obrazovky | 0.71m ~ 7.65m (28″ ~ 301″) diagonal |
| Zdroj světla | |
| Typ | Lampa |
| Výkon lampy | 240 W |
| Životnost lampy (až) | 4000 (Jasný), 15000 (Dynamický), 10000 (Eco) |
| Optika | |
| Projekční poměr | 1.47:1 ~ 1.62:1 |
| Projekční vzdálenost | 1 m – 9.8 m |
| Zoom | 1.1 |
| Druh zoomu | Manuální |
| Ohnisková vzdálenost | 15.59 ~ 17.14 mm |
| Nativní posun | 116% |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D support |
| Výstupy | 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A |
| Obecné informace | |
| Hladina hluku (typická) | 26dB |
| Hladina hluku (max.) | 28dB |
| Kompatibilita s PC | UHD, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Kompatibilita 2D | NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz), 4K UHD (24/30/50/60Hz) |
| Kompatibilita s 3D | Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 |
| 3D | Full 3D |
| Zabezpečení | Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem |
| OSD / jazyky zobrazení | 25 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, finština, francouzština, indonéština, italština, japonština, maďarština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina, vietnamština, řečtina. |
| Provozní podmínky | 5°C ~ 40°C, Max. Vlhkost 85%, Max. Nadmořská výška 3000 m |
| Dálkové ovládání | Podsvícený domácí dálkový ovladač |
| Reproduktor | 1 x 5 W |
| Vstupní zpoždění | 8.40ms |
| Volitelné bezdrátové modely | WHD200 |
| Napájení | |
| Napájení | 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) | 0.5 W |
| Spotřeba energie (min) | 204 W |
| Spotřeba energie (max.) | 282 W |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry (š x h x v) | 316 x 244 x 108 mm |
| Celková hmotnost | 3.87 kg |
| Hmotnost produktu | 3.29 kg |
Co je v krabici
Napájecí kabel
Dálkové ovládání
2x baterie AAA
Základní uživatelská příručka
- Kontrast (hodnota : 1): 50000
- Výkon reproduktoru (W): méně než 10
- Reproduktory počet: 1
- Reproduktory: ano
- Funkce: 3D
- Umístění: Na strop
- Rozhraní: 3.5mm jack
- Svítivost (v ANSI lumenech): 4000
- Zdroj světla: lampa
- Použití projektoru: Home cinema
- Technologie: dlp
- Úhlopříčka obrazu (max) ("): 300
- Projekční vzdálenost (max) (m): 10
- Projekční vzdálenost (min) (m): 1
- Projekční poměr: 16:9
- Typ projekce: Standardní (NT)
- Standardní záruka (roky): 2













