Popis
HD29HLVx
Tento kompaktní projektor s vysokým jasem, který se pohodlně a snadno nastavuje, je ideální pro dobře osvětlené prostředí, takže si sportovní fanoušci mohou vychutnat živé přenosy s rodinou nebo přáteli při rozsvícených světlech. Díky technologiím HDR a Amazing color poskytuje milovníkům filmů věrnou reprodukci barev. Podporuje také rozlišení 1080p 120 Hz pro nízkou vstupní latenci 8,4 ms – ideální pro hry, které jsou závislé na rychlých reakcích.
Hraní na velké obrazovce a sportovní přenosy kdykoli během dne
Full HD 1080p
Rozlišení 1080p poskytuje ostrý a detailní obraz HD obsahu bez snížení rozlišení nebo komprese; ideální pro sledování filmů Blu-ray, HD vysílání a hraní videoher.
Full 3D
Projektory Optoma dokáží zobrazit skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli 3D zdroje, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a nejnovější generace herních konzolí.
Automatické vypnutí
V některých případech může dojít k tomu, že projektor zůstane spuštěný, i když se nepoužívá. Abyste ušetřili energii, funkce „automatického vypnutí“ automaticky vypne projektor po uplynutí nastavené doby, pokud není používán.
Herní režim
Herní režim optimalizuje projektor pro maximální kontrast a živé barvy, abyste zachytili každý detail a mohli se soustředit na výhru.
Kompatibilní s HDR
Projektory Optoma kompatibilní s HDR jsou schopny přijímat a zobrazovat metadata HDR a umožňují zobrazit mnohem více detailů a textur. Objekty vypadají pevněji a jako živé a další detaily vytvářejí větší pocit hloubky. Je to jako dívat se skrz okno.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Technologie zobrazení | DLP |
| Rozlišení | 1080p Full HD (1920×1080) |
| Jas | 4,500 lumenů |
| Kontrastní poměr | 50,000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran – kompatibilní | 4:3 |
| Korekce lichoběžníků- vertikální | +/-40° |
| Horizontální rychlost skenování | 15.38 ~ 91.15Khz |
| Vertikální rychlost skenování | 50 ~ 85(120 for 3D)Hz |
| Uniformita | 70% |
| Velikost obrazovky | 0.78m ~ 7.66m (30.8″ ~ 301.4″) diagonal |
| Zdroj světla | |
| Typ | Lampa |
| Výkon | 240W |
| Životnost lampy (až) | 4000 (Bright), 12000 (Dynamic), 10000 (Eco), 15000 (Eco+) |
| Optika | |
| Projekční poměr | 1.12:1 ~ 1.47:1 |
| Projekční vzdálenost | 1m – 7.5m |
| Zoom | 1.3x |
| Typ zoomu | Manualní |
| Ohnisková vzdálenost | 16.9 ~ 21.6 mm |
| Nativní posun | 116% |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D support |
| Výstupy | 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A |
| Ovládání | 1 x RS232 |
| Obecné informace | |
| Hladina hluku (typická) | 26dB |
| Hladina hluku (max.) | 28dB |
| Kompatibilita s PC | UHD, WUXGA, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Kompatibilita 2D | NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) |
| Kompatibilita s 3D | Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 |
| 3D | Full 3D |
| Zabezpečení | Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem |
| OSD / jazyky zobrazení | 25 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, finština, francouzština, indonéština, italština, japonština, maďarština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina, vietnamština, řečtina. |
| Provozní podmínky | 5°C ~ 40°C, Max. Vlhkost 85%, Max. Nadmořská výška 3000 m |
| Dálkové ovládání | Datový ovladač s funkcí laseru a myši |
| Reproduktory | 1 x 10W |
| Volitelné bezdrátové modely | WHD200 |
| Napájení | |
| Napájení | 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Spotřeba (pohotovostní režim) | 0.5W |
| Spotřeba (Minimální) | 200W |
| Spotřeba energie (Maximální) | 285W |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry | 316 x 244 x 108 mm (Š x D x V) |
| Hmotnost balení | 3.88 kg |
| Hmotnost produktu | 3.3 kg |
Co je v krabici
- Napájecí kabel
- Dálkové ovládání
- 2x baterie AAA
- Základní uživatelská příručka











