Popis
Zaslané zařízení bylo důkladně přetestováno se zřetelem na výskyt popsané závady. Zařízeni bylo taktéž podrobeno testům v normálnich pracovních podmínkach. Žádny test provedený v našem servisním středisku neprokázal nesprávnost funkcí zařízení.
Bohuzel je polepena,popsana fixem krabice.
HD28i
Díky technologii Amazing color poskytuje věrnou reprodukci barev pro milovníky sportu a filmů. Má také nízké vstupní zpoždění – ideální pro hry a rychle se měnící události, které jsou závislé na rychlých reakcích.
Sportovní zábava na velké obrazovce
Sledování i při světle
Tento univerzální projektor pro domácí zábavu kombinuje vysoký jas a živé barvy pro živý a věrný obraz v dobře osvětleném prostředí* – ideální pro sledování televizních pořadů, sportovních přenosů a filmů nebo hraní her s rodinou či přáteli kdykoli během dne.
Úžasné barvy
Sledujte filmy, televizní pořady a hrajte hry v úžasných barvách v jakémkoli prostředí. Projektory Optoma poskytují spolehlivý výkon vhodný pro jakýkoli obsah a prostředí. Naše domácí projektory jsou schopny reprodukovat barevný gamut Rec.709, mezinárodní standard HDTV, který zaručuje přesnou reprodukci filmových barev přesně podle záměru režiséra. Nebo sytější barvy pro výrazný obraz, který se skvěle hodí pro hraní her a animované filmy.
Full 3D
Projektory Optoma dokáží zobrazit skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli 3D zdroje, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a nejnovější generace herních konzolí.
MHL
Proměňte projektor v chytrý displej připojením smartphonu nebo tabletu jediným kabelem pomocí rozhraní MHL; nyní můžete na velké obrazovce zobrazovat prezentace a dokumenty, streamovat videa a sdílet fotografie.
Eco+
Technologie Eco+ spojuje vysoký kontrast, zvýšenou životnost lampy a funkce úspory energie, které se snadno používají a zároveň snižují spotřebu energie.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Technologie zobrazení | DLP |
| Rozlišení | 1080p Full HD (1920×1080) |
| Jas | 4,000 lumenů |
| Kontrastní poměr | 50,000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran – kompatibilní | 4:3 |
| Korekce lichoběžníků | +/-40° – vertikální |
| Horizontální rychlost skenování | 15.3 ~ 91.1Khz |
| Rychlost vertikálního snímání | 24 ~ 85(120 for 3D)Hz |
| Rovnoměrnost | 75% |
| Velikost obrazu | 0.85m ~ 7.77m (33.5″ ~ 306″) diagonal |
| Zdroj světla | |
| Typ | Lampa |
| Výkon lampy | 220 wattů |
| Životnost lampy v hodinách | 5000 (Bright), 6500 (Dynamic), 6000 (Eco), 7000 (Eco+), 10000 (Education) |
| Optika | |
| Projekční poměr | 1.47:1 ~ 1.63:1 |
| Projekční vzdálenost | 1.2m – 10m |
| Zoom | 1,1x |
| Typ zoomu | Manuální |
| Ohnisková vzdálenost (mm) | 21.86 ~ 24 |
| Nativní posun | 115% |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 1 x HDMI 1.4a s podporou 3D, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x kompozitní video, 1 x audio 3,5 mm, 1 x HDMI 1.4a s podporou 3D + MHL |
| Výstupy | 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1A |
| Ovládání | 1 x RS232 |
| Obecné vlastnosti | |
| Hladina hluku (typická) | 29dB |
| Hladina hluku (max.) | 31dB |
| Kompatibilita s PC | FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Kompatibilita 2D | NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) |
| Kompatibilita 3D | Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 |
| 3D | Full 3D |
| Zabezpečení | Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem |
| OSD / jazyky zobrazení | 25 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, finština, francouzština, indonéština, italština, japonština, maďarština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina, vietnamština, řečtina. |
| Provozní podmínky | 5°C ~ 40°C, Max. Vlhkost 85%, Max. Nadmořská výška 3000 m |
| Dálkové ovládání | Styl karty |
| Reproduktory | 1x 2W |
| Volitelné bezdrátové zařízení | HDCast Pro, QuickCast Bundle, QuickCast starter kit, WHD200 |
| Napájení | |
| Napájení | 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) | 0.5W |
| Spotřeba energie (min) | 204W |
| Spotřeba energie (max.) | 266W |
| Váha a rozměry | |
| Rozměry (š x h x v) mm | 298 x 230 x 96 |
| Hmotnost balení | 3.31 kg |
| Hmotnost produktu | 2.82 kg |
Co je v krabici
- Napájecí kabel
- Dálkové ovládání
- Baterie
- Základní uživatelská příručka













