Optoma projektor GT2100HDR (DLP, FULL 3D, Laser, FULL HD, 4200 ANSI, 2xHDMI, RS232, USB-A, RJ45, repro 1x15W)
Vaše cena vč. DPH
41 049  s DPH
Dostupnost: 12 skladem
Kategorie: , , Značka: Optoma EAN: 5055387667006
Rychlé doručení - vše skladem
Při objednání ve všední den do 16 hodin doručujeme druhý den.Více info
Popis
Optoma projektor GT2100HDR
Navrženo pro budoucnost
Světla při prohlížení
Laserová technologie
Kompatibilní s HDR a HLG
Amazing colour
Game mode
Specifikace
Display/image
Technologie displeje DLP™
Nativní rozlišení: 1920×1080
Jas 4 200 lumenů
Kontrastní poměr 300,000:1
Kontrastní poměr – dynamický 2,000,000:1
Poměr stran 16:9
Poměr stran – kompatibilní 4:3,16:9,16:10
Korekce obrazu: horizontální +/-15°
Korekce obrazu: vertikální +/-15°
Zobrazitelné barvy (miliony) 1073.4
Horizontální rychlost skenování 15 ~ 140Khz
Rychlost vertikálního skenování 24 ~ 120Hz
Uniformity 75%
Velikost obrazovky 0.91m ~ 7.42m (36″ ~ 292″) diagonal
Informace o lampě
Zdroj světla Laser
Životnost lampy 30 000 hodin
Optické informace
Poměr projekční vzdálenosti: 0,496:1
Projekční vzdálenost (m) 0,4m – 3,2m
Ohnisková vzdálenost (mm) 7.51
Nativní offset 116 %
Konektivita
Vstupy/Výstupy Vstupy 2x HDMI 2.0
Výstupy 1 x Audio 3,5 mm, 1 x USB-A napájení 1,5 A
Ovládání 1 x RS232, 1 x RJ45
Obecné informace
Standartní úroveň hlasitosti: 29 dB
Maximální úroveň hlasitosti: 36 dB
PC kompatibilita FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
2D kompatibilita NTSC M/J, 3,58 MHz, 4,43 MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43 MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4,25/4,4 MHz 480i/p, 576i /p, 720p (50/60 Hz), 1080i (50/60 Hz), 1080p (50/60Hz)
3D kompatibilita Ano (DLP 3D; PC frame sekvenční 120Hz 3D, Blu-ray DVD 3D)
Typ 3D Full 3D
Zabezpečení: Security bar, Kensington Lock, Password protected interface
IP hodnocení IP6X
24/7 provoz Ano
360° provoz Ano
Provozní podmínky 0°C ~ 40°C, Max. Vlhkost 80%, Max. Nadmořská výška 2.500m
Watty na reproduktor 15W
Vstupní zpoždění 8,60 ms
Energetické informace
Napájení 100V ~ 240V, 50-60Hz
Spotřeba energie (pohotovostní režim) <0,5W
Spotřeba energie (min) 119 W
Spotřeba energie (max) 173 W