Popis
EH338
Tento projektor s rozlišením Full HD má několik vstupů včetně HDMI, takže je ideální pro připojení klíčů HDMI, jako je Google Chromecast, které umožňují připojení notebooku, počítače nebo přehrávače Blu-ray. Tento kompaktní a všestranný model lze nainstalovat nebo vzít s sebou na cesty.
Jas a mobilita
Full HD 1080p
Rozlišení 1080p poskytuje ostrý a detailní obraz HD obsahu bez snížení rozlišení nebo komprese; ideální pro sledování filmů Blu-ray, HD vysílání a hraní videoher.
Obdivuhodné barvy
Předvádějte působivé prezentace a vzdělávací lekce v úžasných barvách. Projektory Optoma poskytují spolehlivý barevný výkon vhodný pro jakýkoli obsah a prostředí. Od přesných barev sRGB pro realistické obrazy až po živé průrazné prezentace. Máme režim zobrazení, který konkrétně vyhoví vašim potřebám. Ideální pro řadu grafických a video prezentací.
Špičkový kontrast
Dodejte obrazu větší hloubku pomocí projektoru s vysokým kontrastem. V porovnání s konkurenčními technologiemi vám projektory Optoma DLP poskytnou jasnější bílou a mimořádně bohatou černou, obraz ožije a text se zobrazí ostře a jasně – ideální pro obchodní a vzdělávací aplikace.
Full 3D
Projektory Optoma dokáží zobrazit skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli 3D zdroje, včetně 3D Blu-ray přehrávačů, 3D vysílání a nejnovější generace herních konzolí.
MHL
Proměňte projektor v chytrý displej připojením smartphonu nebo tabletu jediným kabelem pomocí rozhraní MHL; nyní můžete na velké obrazovce zobrazovat prezentace a dokumenty, streamovat videa a sdílet fotografie.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Technologie | DLP™ |
| Rozlišení | 1080p Full HD (1920×1080) |
| Jas | 3,800 lumenů |
| Kontrastní poměr | 22,000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran – kompatibilní | 4:3 |
| Korekce lichoběžníků – vertikální | +/-40° |
| Horizontální snímací frekvence | 15.3 ~ 91.1Khz |
| Vertikální rychlost skenování | 24 ~ 85(120 for 3D)Hz |
| Uniformita | 75% |
| Velikost obrazu | 0.85m ~ 7.77m (33.5″ ~ 306″) diagonalní |
| Zdroj světla | |
| Typ | Lampa |
| Výkon lampy ve wattech | 220 |
| Životnost v hodinách (až) | 5000 (Bright), 6500 (Dynamic), 6000 (Eco), 7000 (Eco+), 10000 (Education) |
| Životnost (education) | 10,000 hodin |
| Optika | |
| Projekční poměr | 1.47:1 ~ 1.63:1 |
| Projekční vzdálenost | 1.2m – 10m |
| Zoom | 1.1 |
| Druh zoomu | Manualní |
| Ohnisková vzdálenost (mm) | 21.86 ~ 24 |
| Nativní posun | 115% |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 1 x HDMI 1.4a 3D support, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Composite video, 1 x Audio 3.5mm, 1 x HDMI 1.4a 3D support + MHL |
| Výstupy | 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1A |
| Ovládání | 1 x RS232 |
| Obecné informace | |
| Hladina hluku (typická) | 29dB |
| Hladina hluku (max.) | 31dB |
| Kompatibilita s PC | FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Kompatibilita 2D | NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) |
| Kompatibilita s 3D | Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 |
| 3D | Full 3D |
| Zabezpečení | Bezpečnostní lišta, zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem |
| OSD / jazyky zobrazení | 25 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, finština, francouzština, indonéština, italština, japonština, maďarština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina, vietnamština, řečtina. |
| Provozní podmínky | 5°C ~ 40°C, Max. Vlhkost 85%, Max. Nadmořská výška 3000 m |
| Dálkové ovládání | Styl karty |
| Reproduktory | 1 x 2W |
| Volitelné bezdrátové moduly | HDCast Pro, QuickCast Bundle, QuickCast starter kit, WHD200 |
| Napájení | |
| Napájení | 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Spotřeba (pohotovostní režim) | 0.5W |
| Spotřeba (min) | 204W |
| Spotřeba (max.) | 266W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry (š x h x v) | 298 x 230 x 96 mm |
| Hmotnost balení | 3.31 kg |
| Hmotnost produktu | 2.82 kg |
Co je v krabici
- Napájecí kabel
- Dálkové ovládání
- Baterie
- Uživatelská příručka













