Popis
CinemaX D2
Díky vylepšenému hernímu režimu si herní nadšenci mohou vychutnat nerozmazaný obraz a hraní s nízkým zpožděním s dobou odezvy 16 ms v rozlišení 4K při 60 Hz a 4 ms v rozlišení 1080P při 240 Hz a získat tak konkurenční výhodu při hraní.
Laserový domácí projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností 4K UHD
Volnost prostoru s ultrakrátkou vzdáleností
Optimalizujte svůj prostor a vychutnejte si úžasné zážitky na velké obrazovce díky objektivu s velmi krátkou projekční vzdáleností, který promítá obraz o úhlopříčce až 100 palců, pokud je umístěn jen pár centimetrů od projekční plochy.
Skutečné rozlišení 4K UHD
Rozlišení Ultra HD 4K přináší ostřejší, realističtější obraz a sytější barvy – můžete tak sedět blíže k obrazovce a vychutnat si působivější zážitek.
Zvyšte si úroveň hraní
Vylepšený herní režim přináší nerozmazaný obraz a bleskurychlé vstupní zpoždění s dobou odezvy 16 ms v rozlišení 4K při 60 Hz a 4 ms v rozlišení 1080p při 240 Hz pro konkurenční herní výhodu.
Plynulý pohyb s frekvencí 240 Hz
Vychutnejte si mimořádně plynulý plynulý pohyb a snížené duchy. Vysoká obnovovací frekvence usnadňuje sledování akce a dává vám větší šanci zasáhnout cíl dříve. Ideální pro rychlé akční hry.
Dokonalý filmový zážitek
Vyzkoušejte větší velikost obrazovky a užijte si flexibilitu projekce domácí zábavy i v těch nejmenších prostorách. Tento projektor s velmi krátkou projekční vzdáleností dokáže dosáhnout obrovského zobrazení – i když je umístěn blízko stěny.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Technologie | DLP™ |
| Rozlišení | UHD (3840×2160) |
| Jas | 3,000 lumenů |
| Kontrastní poměr | 1,800,000:1 |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Poměr stran – kompatibilní | 4:3 |
| Korekce lichoběžníků | 10° |
| Horizontální snímací frekvence | 31 ~ 135Khz |
| Rychlost vertikálního snímání | 24 ~ 120Hz |
| Uniformita | 90% |
| Velikost obrazu | 2.16m ~ 3.05m (85″ ~ 120″) diagonal |
| Zdroj světla | |
| Typ | Laser |
| Životnost | 30,000 hodin |
| Optika | |
| Projekční poměr | 0.25:1 |
| Projekční vzdálenost | 0.47m – 0.66m |
| Ohnisková vzdálenost | 525mm/20.669 |
| Nativní posun | 124% |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 3 x HDMI 2.0, 1 x RS232 |
| Výstupy | 1 x S/PDIF, 1 x USB-A power 1.5A, 1 x Audio 3.5mm |
| Obecné informace | |
| Úroveň hluku (typická) | 26dB |
| Úroveň hluku (max.) | 28dB |
| Kompatibilita s PC | UHD, WQHD, WUXGA, FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac |
| Kompatibilita 2D | 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz), 2160p(50/60Hz) |
| Kompatibilita s 3D | Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Frame sequential: 1080p, WXGA, XGA, SVGA 120Hz |
| 3D | 3D ready |
| Zabezpečení | Zámek Kensington, rozhraní chráněné heslem |
| OSD / jazyky zobrazení | 11 jazyků: angličtina, francouzština, němčina, italština, japonština, portugalština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, čínština (tradiční). |
| Provozní podmínky | 5°C~40°C/41°F~104°F, max. nadmořská výška 3000M/9843ft, max. vlhkost 85%. |
| Dálkové ovládání | Podsvícený dálkový ovladač |
| Reproduktory | 2 x 10W |
| Napájení | |
| Napájení | 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz |
| Spotřeba (pohotovostní režim) | 0.5W |
| Spotřeba (min) | 190W |
| Spotřeba (max.) | 230W |
| Rozměry a hmotnost | |
| Rozměry (š x h x v) | 576 x 383 x 130 mm |
| Hmotnost balení | 11.5 kg |
| Hmotnost produktu | 8.4 kg |
Co je v krabici
- Napájecí kabel
- 2x baterie AAA
- Uživatelská příručka













