Popis
5862RK – interaktivní
Kreativní sdílení je snadné díky vestavěným nástrojům pro anotace, které usnadňují spolupráci ve třídě. Navrženo pro hybridní práci – Creative Board poskytuje inteligentní funkce pro spolupráci a připojení pro každou třídu. Pracujte současně. Více týmů nebo jednotlivců může pracovat společně ze dvou různých míst v reálném čase.
Prémiový interaktivní plochý displej Creative Touch 5 Series 86″
Podpora služby Google Classroom a jednotného přihlášení (SSO).
Učitelé mohou snadno vytvářet a importovat materiály pro výuku odkudkoli. Pomocí jednotného přihlášení (SSO) se můžete rychle synchronizovat se službou Google Classroom, což přináší výhody bezpapírového sdílení a digitální spolupráce ve třídě. Učitelé nyní mohou pracovat na svých plánech hodin z domova a okamžitě je přenést do kterékoli třídy.
Rychlokreslící pero Optoma
Buďte připraveni zahájit jakoukoli lekci během několika sekund. Přiložené pero pro rychlé kreslení okamžitě aktivuje aplikaci tabule, čímž ušetříte čas a energii, které byste museli vynaložit na ruční přepínání režimů.
Snadné připojení
Synchronizujte se svými cloudovými účty a plánujte výuku odkudkoli a kdykoli. Protože Creative Board je cloudová platforma, můžete ke svým materiálům pro výuku přistupovat z jakéhokoli Optoma Creative Touch 5-Series IFPD ve vaší škole.
Během lekce vám nikdy nedojde místo
Díky možnosti kreslit kamkoli, vkládat obrázky a tvary, které lze ukládat, tisknout nebo sdílet se studentskými zařízeními, nebude infinity canvas omezovat vaši kreativitu a rozšíří váš pracovní prostor.
Zlepšete své lekce a udržujte tok nápadů
Snadno přetáhněte obrázky a video obsah z vloženého prohlížeče přímo na plátno Creative Board.

Specifikace
| Display | |
|---|---|
| Podsvícení | Direct type LED |
| Úhlopříčka | 86″ |
| Rozlišení | 3840 x 2160 pixelů (UHD 4K) |
| Jas | 420 cd/m2 |
| Kontrastní poměr | 1,200:1 |
| Kontrastní poměr (dynamický) | 4,000:1 |
| Pozorovací úhel | 178° |
| Doba odezvy | 6 ms |
| Životnost | 50 000 provozních hodin |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Wattů na reproduktor | 20W |
| Tvrdost povrchu | 7H |
| Sklo | Tvrzený, proti odleskům / otiskům prstů / HAZE: 3-8% |
| Vzduchová mezera | 0.80mm |
| Tvrdost tužky | 9H |
| Dotykové rozlišení | 32768 x 32768 |
| Fyzická specifikace | |
| Rozměry (š x h x v) mm | 1957 x 87 x 1160 |
| Specifikace závěsného šroubu | M8*25mm |
| Otvory pro VESA | 800*600 |
| Rozhraní | Vstupy 3 x HDMI, 1 x VGA, 1 x Audio 3,5 mm, 1 x S/PDIF, 4 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x RS232, 2 x RJ45, 1 x USB-C, 2 x USB Touchport Výstupy |
| Hmotnost produktu | 64.5 kg |
| Celková hmotnost | 84.34 kg |
| Dotykový systém | |
| Systémy | Windows10/Windows8/Windows7/Windows XP /Linux/Mac (1 Touch point only)/Android/Chrome |
| Dotikové body | Až 20 bodů a 40 bodů (Windows) |
| Dotykový nástroj | Prst, pasivní infračervené pero |
| Napájení | |
| Napájení | 100-240V~ 50/60Hz |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) | 0.292W |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) | 490W |
| Spotřeba energie – průměrná (ve wattech) | 162.6 |
| Operační systém | |
| Verze systému | Android 9.0 |
| CPU | Quad Core A73 |
| GPU | Mali G52 MC2 |
| RAM | 4GB |
| Úložiště | 32GB |
| OSD / jazyky zobrazení | 18 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, francouzština, italština, němčina, nizozemština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina. |
Co je v krabici
- Evropský standardní napájecí kabel(3m)
- Americký standardní napájecí kabel(3m)
- Standardní napájecí kabel pro Spojené království(3m)
- Kabel USB
- Kabel HDMI (3 m)
- 2x psací pero
- Dálkové ovládání
- Baterie
- Držák pera
- Stručný průvodce
- Úhlopříčka obrazovky ("): 86"
- Rozlišení: Ultra HD 4k 3840x2160
- Rozhraní: lan
- Formát obrazovky: 16:9
- Svítivost (nit): 420











































