Popis
5752RK+
Interaktivní displeje Optoma jsou navrženy tak, aby bez problémů vyhovovaly potřebám učitelů a studentů. Nasloucháním pedagogům a zjišťováním zpětné vazby od zákazníků vytváří Optoma řešení, která odstraňují náročné překážky, jimž dnes učitelé čelí. Výsledek; intuitivní uživatelsky přívětivý software, který pracuje v souladu se způsobem výuky – Tvořte. Připojte se. Učte.
Kreativní sdílení je snadné díky vestavěným nástrojům pro anotace, které usnadňují spolupráci ve třídě. Navrženo pro hybridní práci – Creative Board poskytuje inteligentní funkce pro spolupráci a připojení pro každou třídu.
Pracujte současně. Více týmů nebo jednotlivců může pracovat společně ze dvou různých míst v reálném čase.
Prémiový interaktivní plochý displej Creative Touch řady 5 s úhlopříčkou 75″
Synchronizace se službou Google Classroom
Učitelé mohou snadno vytvářet a importovat materiály pro výuku odkudkoli. Displej Optoma se hladce integruje s Google Classroom a přináší do třídy výhody bezpapírového sdílení a digitální spolupráce. Učitelé nyní mohou pracovat na svých plánech hodin z domova a okamžitě je přenést do kterékoli třídy.
Během lekce vám nikdy nedojde místo
Díky možnosti kreslit kamkoli, vkládat obrázky a tvary, které lze ukládat, tisknout nebo sdílet se studentskými zařízeními, nebude infinity canvas omezovat vaši kreativitu a rozšíří váš pracovní prostor.
Zlepšete své lekce a udržujte tok nápadů
Snadno přetáhněte obrázky a video obsah z vloženého prohlížeče přímo na plátno Creative Board.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Podsvícení | Direct LED |
| Velikost (úhlopříčka) | 75″ |
| Rozlišení | 3840×2160 (UHD 4K) |
| Jas | 400 cd/m2 |
| Kontrastní poměr | 5,000:1 |
| Kontrastní poměr (dynamic) | 7,000:1 |
| Pozorovací úhel | 178° |
| Doba odezvy | 6ms |
| Životnost | 50,000 hodin |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 20W |
| Tvrdost povrchu | 7H |
| Sklo | Tvrzený, proti odleskům / otiskům prstů / HAZE: 3-8% |
| Vzduchová mezera | 0.80mm |
| Tvrdost tužky | 9H |
| Dotykové rozlišení | 32768 x 32768 |
| Fyzické vlastnosti | |
| Rozměry (š x h x v) mm | 1710 x 87 x 1020 |
| Specifikace závěsného šroubu | M8*25mm |
| Otvory VESA | 800*400 |
| Rozhraní | |
| Vstupy | 3 x HDMI 2.1, 1 x VGA, 1 x Audio 3.5mm, 4 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 1 x RS232, 2 x RJ45, 1 x USB-C, 2 x USB Touchport |
| Výstupy | 1 x HDMI, 1 x Audio 3.5mm, 1 x S/PDIF |
| Čistá hmotnost | 49.5 kg |
| Hrubá hmotnost | 63.8 kg |
| Bezdrátové připojení – anténa | Volitelné příslušenství |
| Bezdrátové připojení – technologie | 802.11ac/b/g/n/a/ax |
| Bezdrátové připojení – pracovní frekvence | 2.4Ghz/5GHz |
| Dotykový systém | |
| Systém | Windows10/Windows8/Windows7/Windows XP /Linux/Mac (1 Touch point only)/Android/Chrome |
| Dotykový bod | Až 20 bodů dotykem a 40 bodů dotykem (Windows) |
| Dotykový nástroj | Prst, pasivní infračervené pero |
| Detekce pera/prstu | Ano |
| Napájení | |
| Napájecí zdroj | 100-240V~ 50/60Hz |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) | 0.283W |
| Spotřeba energie (max.) | 355W |
| Spotřeba energie – průměrná (ve wattech) | 149.6 |
| Operační systém | |
| Verze systému | Android 11 |
| CPU | Quad Core A73 |
| GPU | Mali G52 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Uložiště | 64GB |
| OSD / jazyky zobrazení | 17 jazyků: angličtina, arabština, čeština, dánština, francouzština, italština, němčina, nizozemština, polština, portugalština, rumunština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, švédština, čínština (tradiční), turečtina. |
Co je v krabici
Evropský standardní napájecí kabel(3m)
Americký standardní napájecí kabel(3m)
Britský standardní napájecí kabel(3m)
USB kabel
Kabel HDMI (3 m)
2x psací pero
Dálkové ovládání
Baterie
Držák pera
Stručný návod k použití
- Úhlopříčka obrazovky ("): 75"
- Technologie TV: led
- Rozlišení: 4K UHD 3840x2160
- Formát obrazovky: 16:9
- Svítivost (nit): 420























