Optická spojka singlemode duplex LC-LC, APC

Konektor: LC/LC

Broušení: APC

Typ vlákna: Singlemode

Vaše cena vč. DPH

41  s DPH

Dostupnost: 44 skladem

Kategorie: , , Značka: OEM EAN: 10101502 Záruka: 24 Měsíc(ů)
Array ( [pa_brand] => Array ( [name] => pa_brand [value] => [position] => 0 [is_visible] => 0 [is_variation] => 0 [is_taxonomy] => 1 ) [pa_status] => Array ( [name] => pa_status [value] => [position] => 0 [is_visible] => 0 [is_variation] => 0 [is_taxonomy] => 0 ) [pa_typ-vlakna] => Array ( [name] => pa_typ-vlakna [value] => [position] => 0 [is_visible] => 0 [is_variation] => 0 [is_taxonomy] => 1 ) [pa_typ-kabelu] => Array ( [name] => pa_typ-kabelu [value] => [position] => 0 [is_visible] => 0 [is_variation] => 0 [is_taxonomy] => 1 ) [pa_typ-konektoru] => Array ( [name] => pa_typ-konektoru [value] => [position] => 0 [is_visible] => 0 [is_variation] => 0 [is_taxonomy] => 1 ) )
Array ( [pa_brand] => WC_Product_Attribute Object ( [data:protected] => Array ( [id] => 11 [name] => pa_brand [options] => Array ( [0] => 6125 ) [position] => 0 [visible] => [variation] => ) ) [pa_status] => WC_Product_Attribute Object ( [data:protected] => Array ( [id] => 0 [name] => pa_status [options] => Array ( ) [position] => 0 [visible] => [variation] => ) ) [pa_typ-vlakna] => WC_Product_Attribute Object ( [data:protected] => Array ( [id] => 133 [name] => pa_typ-vlakna [options] => Array ( [0] => 6743 ) [position] => 0 [visible] => [variation] => ) ) [pa_typ-kabelu] => WC_Product_Attribute Object ( [data:protected] => Array ( [id] => 134 [name] => pa_typ-kabelu [options] => Array ( [0] => 8061 ) [position] => 0 [visible] => [variation] => ) ) [pa_typ-konektoru] => WC_Product_Attribute Object ( [data:protected] => Array ( [id] => 135 [name] => pa_typ-konektoru [options] => Array ( [0] => 6745 ) [position] => 0 [visible] => [variation] => ) ) )
Rychlé doručení - vše skladem
Při objednání ve všední den do 16 hodin doručujeme druhý den.Více info
Doručení DPD, PPL na vámi zadanou adresu. V den dodání budete informování o doručení formou emailu a SMS zprávou ( je možné dodatečně změnit termín i místo dodání).
100% - zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Vrácení zboží - do 14 dní. Více info
Pokud vám obdržené zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete nám ho vrátit do 14 dnů od doručení. Náklady vrácení zboží nese kupující. Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej na vracenou částku.

Popis

Duplexní spojka

Konektor: LC/LC

Broušení: APC

Typ vlákna: Singlemode

Další informace

Hmotnost 0,003 kg
Rozměry 3,5 × 2 × 1 cm