Popis
Zachovej chladnou hlavu a užívej si delší hraní
Díky systému chlazení s ochranou proti přehřátí si v klidu zahraješ každou žhavou novinku.
Stvořeno pro hraní
Obraz bez trhání a blesková obnovovací frekvence ti umožní hrát ve vrcholné formě a vychutnat si ultraostré vizuální zpracování.
Přizpůsobte si prostředí pomocí Herního centra OMEN
Váš jediný obchod pro zlepšení herních prožitků – počínaje možnostmi podrobného vyladění výkonu až po nastavení osvětlení, plus mnoho dalších.
OMEN Gaming Hub
OMEN Gaming Hub představuje jedinečné centrum, které ti zajistí lepší herní zážitky. OMEN Gaming Hub ti bude při hraní pomáhat pomocí softwarových vylepšení, možností ovládání hardwaru a služeb v reálném čase.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 5800H (3,20 GHz až 4,40 GHz, 16 MB mezipaměti MB L3 cache, 8 jader), Cezanne |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR4 2933 MHz SDRAM (2 × 8 GB) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 32 GB |
| Pevný disk | 1 TB M.2 SSD PCIe Gen 3×4 NVMe TLC, 1× volný slot na M.2 SSD 2280 |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce RTX 3060 (6 GB vyhrazené paměti GDDR6) |
| Úhlopříčka displeje | 40,9 cm (16,1″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare, 144 Hz, 250 nits (cd/m2), 45% NTSC |
| Zvuk | B&O se 2 reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP Wide Vision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Intel AX201 WiFi 6 (2×2), Bluetooth 5.2 |
| Síťové rozhraní | Integrovaná gigabitová síťová karta 10/100/1000 |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 1× USB-C 3.2 Gen 1 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 5 120 × 2 880 @60Hz, podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 4 096 × 2 160 @60Hz, přenos dat, přenosová rychlost signálu 5 Gb/s, napájení externích zařízení, notebook nepodporuje napájení přes USB-C); 3× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1× HDMI 2.1 (7 680 × 4 320 @60Hz); 1× RJ-45 (LAN) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice s numerickou částí |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 200 W |
| Typ baterie | 4článková lithium-iontová baterie (70 Wh) |
| Výdrž baterie | 8 hodin a 45 minut |
| Hmotnost produktu | 2,46 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 37 × 26 × 2,35 cm |
| Materiál | Šasi z tvrzeného plastu |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele (2 roky IČ) |
- Počet USB 3.1 Type-C: 0
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: lan
- USB počet: 4
- Počet USB 2.0: 0
- Počet USB 3.0: 0
- Počet USB 3.1: 0
- Počet USB 3.2: 2
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Počet USB 3.2 Type-C: 1
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie:
- Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
- Záruka:
- Otáčky HDD: nespecifikovano
- Typ disku: ssd
- Typ zařízení: notebook
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Úhlopříčka displeje ("): 16,1"
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: ips
- Povrchová úprava displeje: matny
- Operační systém: Windows 11 Home
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 5800H
- Počet jader: 8
- Frekvence (GHz): 3,2
- Maximální frekvence (GHz): 4,4
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Certifikace: Intel EVO
- Výkon CPU dle PassMark: 21286














