Popis
Špičkové výpočetní komponenty
S procesorem Intel Core™ 12. generace, moderní grafickou kartou a velkou pamětí můžeš hrát naplno.
Sofistikovaný a elegantní design
Toto svižné a kompaktní zařízení nabízí až tři barevné varianty a vypadá dobře naprosto kdekoli.
Všechny potřebné funkce
Tento notebook má vše, od vylepšeného chlazení až po kameru HD.
Displej s minimálními okraji
Vtisknutím větší obrazovky do menšího rámečku se nám podařilo vytvořit revoluční, ultra tenký, prakticky bezrámečkový design s perfektním displejem a nádherným vzhledem.
Antireflexní panel
Užívejte si sluníčko a svůj oblíbený obsah s panelem vybaveným antireflexním filtrem. Neodrazivý panel s nízkou úrovní lesku zajistí lepší zobrazení ve venkovním prostředí.
Nastavení dle svých představ
Díky OMEN Gaming Hub můžete dle potřeby optimalizujte výkon, rychlost ventilátorů, teplotu, spravujte osvícení a mnoho dalších funkcí. TDP u grafické karty v „Balanced mode“ můžete navýšit přepnutím do „Performance mode“.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | FreeDOS 3.0 |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-12500H (až 4,50 GHz, mezipaměť 18 MB, 12 jader), Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (2 × 8 GB) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | Možnost rozšíření na 32 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe Gen 4×4 NVMe TLC |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce RTX 3050 (4 GB vyhrazené paměti GDDR6) |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15,6″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare, 144 Hz, 250 nits (cd/m2), 45% NTSC, Flicker Free |
| Zvuk | B&O se 2 reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP Wide Vision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Mediatek WiFi 6 ax (2×2), Bluetooth 5.2 |
| Síťové rozhraní | Integrovaná gigabitová síťová karta 10/100/1000 |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 1× USB-C 3.2 Gen 1 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 5 120 × 2 880 @60Hz, podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 4 096 × 2 160 @60Hz, přenos dat, přenosová rychlost signálu 5 Gb/s, napájení externích zařízení, notebook nepodporuje napájení přes USB-C; 2× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1× HDMI 2.1 (7 680 × 4 320 @60Hz); 1× RJ-45 (LAN) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice s numerickou částí |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 200 W |
| Typ baterie | 4článková lithium-iontová polymerová baterie (70 Wh) |
| Výdrž baterie | 8 hodin a 15 minut |
| Hmotnost produktu | 2,29 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 35,79 × 25,5 × 2,35 cm |
| Materiál | Šasi z tvrzeného plastu |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele (2 roky IČ) |





















