Popis
Fantastické provedení přichází ruku v ruce s vysokým výkonem 13,5″ HP Spectre x360. 360° design můžete otočit do nejlepší polohy a dynamické funkce kamery zajistí, že budete vypadat vždy dokonale. Toto špičkové zařízení obohacuje klasický notebook o certifikovanou platformu Intel Evo™ a Intel Unison™, takže můžete nerušeně pracovat v libovolném operačním systému.
Špičkový dynamický videochat
Vypadejte vždy fantasticky s HP Presence díky filtru vzhledu, úpravě podsvícení a krytce kamery pro ochranu vašeho soukromí.
Nejnovější technologie
Výkonný a všestranný počítač s procesorem Intel Core™ 13. generace, 360° design a poměr stran 3 : 2 pro ještě flexibilnější sledování obsahu.
I maličkosti mají velký význam
Udržitelný design je zaručen použitím plastů putujících do oceánů, recyklovaného hliníku a certifikací EPEAT Gold a ENERGY STAR.








Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Pro 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-1355U (až 5,00 GHz, 12 MB mezipaměti, 10 jader) Raptor Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB LPDDR4X 4266 MHz (integrovaná na desce) |
| Paměťové sloty | neobsahuje |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 1 TB M.2 SSD PCIe Gen 4×4 NVMe TLC |
| Volný slot na další disk | Ne |
| Optická jednotka | neobsahuje |
| Grafická karta | Intel Iris Xe (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 34,3 cm (13,5″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 200 |
| Typ monitoru | Dotykový IPS displej, micro-edge podsvícení, WUXGA+ rozlišení, UWVA, BrightView (lesklý) 400 nits (cd/m2), 100% sRGB Anti-reflection Corning Gorilla Glass Low Blue Light Flicker Free |
| Zvuk | Bang & Olufsen se 4 reproduktory Integrovaný mikrofon |
| Web kamera | Infrared webová kamera HP True Vision 5MP s krytkou Podpora Windows Hello |
| Bezdrátové připojení | Intel AX211 WiFi 6E (2×2) Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | neobsahuje LAN konektor |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet microSD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 2× USB-C 4 – podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 5K @60Hz – podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 4K @60Hz – přenosová rychlost signálu 40 Gb/s – napájení notebooku – podpora Thunderbolt 4 1× USB 3.2 Gen 2 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 65 W USB-C |
| Typ baterie | 4článková lithium-iontová polymerová baterie (66 Wh) |
| Výdrž baterie | 18 hodin |
| Hmotnost produktu | 1,37 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 29,8 × 22,04 × 1,69 cm |
| Materiál | Celokovové šasi |
| Barva | Černá (nightfall black) |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook Napájecí adaptér Dotykové pero (HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen) Obal na notebook |
| Správa zabezpečení | Čtečka otisků prstů Hardwarové vypnutí webové kamery Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module) |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (roční předplatné) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě |
- Typ disku: SSD NVMe
- Počet článků baterie: 4
- Typ Baterie: Li-ion
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Výbava: Web kamera
- Počet USB 3.2 Type-C: 0
- Počet USB 3.2: 1
- Počet USB 3.1 Type-C: 0
- Počet USB 3.1: 0
- Počet USB 3.0: 0
- Počet USB 2.0: 0
- Rozhraní: 3.5mm jack
- SSD Kapacita (GB): 1000
- Formát obrazovky: 16:9
- Rozlišení displeje: 1920x1280
- Úhlopříčka displeje ("): 13.5
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Model grafické karty: Intel Iris
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (GHz): 1.7
- Počet jader: 10
- Výkon CPU dle PassMark: 15061
- Model procesoru: Intel Core i7-1355U
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: notebook
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK


















