Popis
S mimořádně flexibilním a kompaktním 15,6” notebookem HP Pavilion x360 2 v 1 můžeš lehce přizpůsobit úhel sledování tak, aby ti naprosto vyhovoval. Dlouhá výdrž baterie a HP Fast Charge ti umožní streamovat své oblíbené pořady po delší dobu. Dva reproduktory se zvukem od B&O poskytují pohlcující zvuk. Počítač s udržitelným designem obsahuje recyklované plasty od spotřebitelů a plasty končící v oceánech.
Mimořádná flexibilita v kompaktním designu
Buď produktivní v režimu notebooku, streamuj v obráceném režimu nebo režimu stanu a využívej připojení na cestách v režimu tabletu.
Filmový zážitek z jakéhokoli úhlu
Streamuj z jakéhokoli úhlu díky displeji s tenkým rámečkem a dvěma reproduktorům HP se zvukem od B&O.
S dlouhou výdrží baterie můžeš být neustále ve spojení
Měj k dispozici připojení i na cestách díky procesoru Intel, rychlému rozhraní Wi-Fi, dlouhé výdrži baterie a funkci HP Fast Charge.








Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i3-1215U (až 4,40 GHz, 10 MB mezipaměti, 6 jader) Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR4 3200 MHz (2× 8 GB) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Volný slot na další disk | Ne |
| Optická jednotka | neobsahuje |
| Grafická karta | Intel UHD (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14,0″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Dotykový IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare (matný displej s lesklou dotykovou vrstvou) 250 nits (cd/m2), 45% NTSC |
| Zvuk | B&O se 2 reproduktory Integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP Wide Vision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Intel AX211 WiFi 6E (2×2) Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | neobsahuje LAN konektor |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet microSD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 1× USB-C 3.2 Gen 2 – podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4 096 × 2 304 @60Hz – podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 3 840 × 2 160 @60Hz – přenosová rychlost signálu 10 Gb/s – napájení notebooku 2× USB 3.2 Gen 1 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu 1× HDMI 2.1 (4 096 × 2 160 @60Hz) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice s numerickou částí |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 65 W |
| Typ baterie | 3článková lithium-polymerová baterie (43 Wh) |
| Výdrž baterie | 8 hodin a 30 minut |
| Hmotnost produktu | 1,79 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 35,76 × 22,92 × 2,00 cm |
| Materiál | Šasi z tvrzeného plastu |
| Barva | Stříbrná (natural silver) |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook Napájecí adaptér |
| Správa zabezpečení | Čtečka otisků prstů Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module) |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 3 roky pro spotřebitele ( 3 roky IČ ) |
- Povrchová úprava displeje: matny
- Počet článků baterie: 3
- Typ Baterie: Li-ion
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Výbava: Web kamera
- Počet USB 3.2 Type-C: 1
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 3.1 Type-C: 0
- Počet USB 3.1: 0
- Počet USB 3.0: 0
- Počet USB 2.0: 0
- Rozhraní: 3.5mm jack
- HDD Kapacita (GB): 512
- Typ disku: SSD NVMe
- Formát obrazovky: 16:9
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 15.6
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM (GB): 16
- Model grafické karty: Intel UHD
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (GHz): 1.2
- Počet jader: 6
- Výkon CPU dle PassMark: 11057
- Model procesoru: Intel Core i3-1215U
- Řada procesorů: Intel Core i3
- Operační systém: Windows 11 Home
- Typ zařízení: notebook
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK



















