Popis
Podmanivá zábava vždy a všude
Díky 360° designu se můžeš bavit přesně podle svých představ a se zvukem od B&O si můžeš vychutnat pohlcující zvuk.
Skvělý výkon po celý den
Kombinace výkonného procesoru Intel a posilovače sítě HP zajišťuje optimální chod systému.
Dotyková obrazovka FHD IPS
S širokými pozorovacími úhly 178° a živým zobrazením vždy uvidíte svůj obsah v nejlepším podání. A s dotykovou technologií můžete ovládat počítač přímo na obrazovce.
Nový úhel pohledu
Windows 11 nabízí neotřelý, příjemný a tvůrčí prostor, ve kterém se můžeš věnovat svým zálibám. Od přepracované nabídky Start, po nové způsoby komunikace s lidmi a získání přístupu ke zprávám, hrám a obsahu – Windows 11 je místo pro přemýšlení, komunikaci a tvůrčí činnost přirozeným způsobem.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i3-1215U (až 4,40 GHz, 10 MB mezipaměti, 6 jader), Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 8 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (integrovaná na desce) |
| Paměťové sloty | Neobsahuje |
| Maximální paměť | 8 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | Intel UHD (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14,0″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Dotykový IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare (matný displej s lesklou dotykovou vrstvou), 250 nits (cd/m2), 45% NTSC, Flicker Free |
| Zvuk | B&O se 2 reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP True Vision 5MP |
| Bezdrátové připojení | Intel AX211 WiFi 6E (2×2), Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | Neobsahuje LAN konektor |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet microSD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 1× USB-C 3.2 Gen 2 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4K @60Hz, podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 4K @60Hz, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s, napájení notebooku); 2× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1× HDMI 2.1 (5K @60Hz) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 65 W |
| Typ baterie | 3článková lithium-iontová polymerová baterie (43 Wh) |
| Výdrž baterie | 8 hodin |
| Hmotnost produktu | 1,52 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 32,2 × 21,0 × 1,99 cm |
| Materiál | Kovový rám klávesnice, víko a spodní část z tvrzeného plastu |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 3 roky pro spotřebitele (3 roky IČ) |
- Výkon CPU dle PassMark: 11218
- Typ disku: SSD NVMe
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Otáčky HDD: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: 44511
- Počet USB 3.2: 2
- USB počet: 3
- Počet USB 3.2 Type-C: 1
- Výbava: Wi-Fi
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-ion
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Záruka: Prodloužená záruka
- Velikost paměti RAM: 8 GB
- Formát obrazovky: 16:9
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 1200
- Typ zařízení: konvertibilni
- Úhlopříčka displeje ("): 14"
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Povrchová úprava displeje: leskly
- Operační systém: Windows 11 Home
- Řada procesorů: Intel Core i3
- Model procesoru: Intel Core i3-1215U
- Počet jader: 6
- Typ panelu: ips



































