Popis
Ultralehký design
Tento neuvěřitelně lehký a přenosný notebook HP Pavilion Aero si hravě poradí s nejnáročnějšími úkoly.
Užívej si strhující autentické vizuální zpracování
Dopřej si větší obraz na úžasném displeji s poměrem stran 16 : 10, tenkým rámečkem1, vynikajícími barvami i jasem a funkcí potlačení blikání.
Výkonný procesor AMD
Zabezpečené přihlášení, výkonný procesor AMD, rychlé připojení Wi-Fi a technologie HP Fast Charge zaručují svižný chod počítače.
Antireflexní panel
Užívejte si sluníčko a svůj oblíbený obsah s panelem vybaveným antireflexním filtrem. Neodrazivý panel s nízkou úrovní lesku zajistí lepší zobrazení ve venkovním prostředí.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 5625U (2,30 GHz až 4,30 GHz, 16 MB mezipaměti MB L3 cache, 6 jader), Barcelo |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (integrovaná na desce) |
| Paměťové sloty | Neobsahuje |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | AMD Radeon™ (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 33,8 cm (13,3″) |
| Rozlišení | 2 560 × 1 600 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, WLED podsvícení, WUXGA rozlišení, UWVA, AntiGlare 400 nits (cd/m2), 100% sRGB, Flicker Free |
| Zvuk | B&O se 2 reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP Wide Vision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Realtek WiFi 6 ax (2×2), Bluetooth 5.2 |
| Síťové rozhraní | Neobsahuje LAN konektor |
| Porty a konektory | 1× USB-C 3.2 Gen 2 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4 096 × 2 304 @60Hz, podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 4 096 × 2 160 @60Hz, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s, napájení notebooku); 2× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1× HDMI 2.1 (4 096 × 2 160 @60Hz) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 65 W |
| Typ baterie | 3článková lithium-iontová baterie (43 Wh) |
| Výdrž baterie | 10 hodin a 45 minut |
| Hmotnost produktu | 0,99 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 29,7 × 20,9 × 1,69 cm |
| Materiál | Celokovové šasi |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 3 roky pro spotřebitele (3 roky IČ) |
- Výkon CPU dle PassMark: 15106
- Typ disku: SSD NVMe
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Otáčky HDD: ssd
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: 44511
- Počet USB 3.2: 2
- USB počet: 3
- Počet USB 3.2 Type-C: 1
- Výbava: bluetooth
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie:
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Záruka: Prodloužená záruka
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Formát obrazovky: 16:10
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 2300
- Typ zařízení: notebook
- Úhlopříčka displeje ("): 13,3"
- Rozlišení displeje: 2560x1600
- Povrchová úprava displeje: antireflexni
- Operační systém: Windows 11 Home
- Řada procesorů: AMD Ryzen 5
- Model procesoru: AMD Ryzen 5 5625U
- Počet jader: 6
- Typ panelu: ips























