Popis
Výkonný procesor Intel
S výkonným procesorem Intel udržíš krok s prací, školou a všemi dalšími aktivitami.
Přenosný design a dlouhá výdrž baterie
Kompaktní rozměry notebooku, dlouhá výdrž baterie a HP Fast Charge ti dávají větší možnosti na cestách.
Užívej si epickou zábavu
Vychutnej si skvělou zábavu díky obrazovce s funkcí potlačení blikání, tenkým rámečkem a zvukem od B&O.
Displej FHD IPS
Spolehněte se na křišťálově čistý obraz z jakéhokoli úhlu. S širokými pozorovacími úhly 178° a ostrým rozlišením 1 920 x 1 080 budete mít vždy skvělý pohled na svůj oblíbený obsah.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-1260P (až 4,70 GHz, 18 MB mezipaměti, 12 jáder), Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (2× 8 GB) |
| Paměťové sloty | Neobsahuje |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | Intel Iris Xe (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15,6″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, WLED podsvietenie, Full HD rozlíšenie, UWVA, AntiGlare, 300 nits (cd/m2), 100% sRGB, Low Blue Light |
| Zvuk | B&O se 2 reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP Wide Vision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Mediatek WiFi 6 ax (2×2), Bluetooth 5.2 |
| Síťové rozhraní | Neobsahuje LAN konektor |
| Porty a konektory | 1× USB-C 3.2 Gen 2 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4 096 × 2 304 @60Hz, podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 3 840 × 2 160 @60Hz, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s, napájení notebooku); 2× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1× HDMI 2.1 (4 096 × 2 160 @60Hz) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice s numerickou částí |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 45 W |
| Typ baterie | 3článková lithium-iontová baterie (41 Wh) |
| Výdrž baterie | 7 hodin |
| Hmotnost produktu | 1,75 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 36,02 × 23,4 × 1,79 cm |
| Materiál | Kovové víko a rám klávesnice, spodní část z tvrzeného plastu |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 3 roky |
- Záruka: On-Site
- Počet USB 3.1: 0
- Otáčky HDD: nespecifikovano
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: 3.5mm jack
- USB počet: 3
- Počet USB 2.0: 0
- Počet USB 3.0: 0
- Počet USB 3.1 Type-C: 0
- Typ disku: SSD NVMe
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 3.2 Type-C: 1
- Výbava: Web kamera
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie: Li-ion
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Kapacita pevného disku (v GB): 1 000
- Typ panelu: ips
- TDP: 28
- Frekvence procesoru (Mhz): 2100
- Typ zařízení: notebook
- Úhlopříčka displeje ("): 15,6"
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Formát obrazovky: 16:9
- Výkon CPU dle PassMark: 17386
- Povrchová úprava displeje: matny
- Operační systém: Windows 11 Home
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Model procesoru: Intel Core i7-1260P
- Počet jader: 12
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Certifikace: Intel EVO













