Popis
Zaručuje maximální výkon
Tento počítač s procesorem Intel Core™ 12. generace a výkonným režimem snadno zvládne náročnou práci i zábavu.
Podmanivá zábava kdekoli
Vychutnej si dokonalou kvalitu obrazu a pohlcující zvuk od B&O. S 5Mpx kamerou navíc budeš vypadat naprosto skvěle.
Design šetrný k životnímu prostředí
14” notebook Pavilion s prvním celokovovým krytem HP z recyklovaného hliníku obsahuje plasty končící v oceánech.
Displej OLED
Technologie obrazu, která rozsvěcí každý pixel samostatně, umožňuje dosáhnout tmavší černé pro bohatší kontrast, lepší hloubky barev a vyšší energetickou účinnost ve srovnání s tradičními obrazovkami LED.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-12500H (až 4,50 GHz, mezipaměť 18 MB, 12 jader), Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (2 × 8 GB) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | Intel Iris Xe (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14,0″) |
| Rozlišení | 2 880 × 1 800 |
| Typ monitoru | OLED displej, 2.8K rozlišení, UWVA, BrightView, 90 Hz, SDR 400 nits (cd/m2), HDR 500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3, Low Blue Light |
| Zvuk | B&O se 2 reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP Wide Vision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Intel AX211 WiFi 6E (2×2), Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | Neobsahuje LAN konektor |
| Porty a konektory | 2× USB-C 3.2 Gen 2 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4K @60Hz, podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 4K @60Hz, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s, napájení notebooku); 2× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1× HDMI 2.1 (5K @60Hz) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 90 W USB-C |
| Typ baterie | 3článková lithium-iontová polymerová baterie (51 Wh) |
| Výdrž baterie | 8 hodin |
| Hmotnost produktu | 1,41 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 32,5 × 21,7 × 1,7 cm |
| Materiál | Celokovové šasi |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 3 roky pro spotřebitele (3 roky IČ) |















