Popis
Výkonný procesor AMD
Dopřejte si super rychlou a ničím nerušenou zábavu s procesorem AMD, vysoce výkonnou grafikou a rychlou Wi-Fi.
Elegantní design s přesným touchpadem
Moderní, kompaktní design a velký přesný touchpad vám pomohou elegantně zvládnout všechny úkoly.
Potlačení blikání
S technologií DC Dimming, která umožňuje ovládání jasu úpravou stejnosměrného proudu místo podsvícení, můžeme eliminovat blikání obrazovky a nabídnout tak příjemnější obraz.
Displej FHD IPS
Spolehněte se na křišťálově čistý obraz z jakéhokoli úhlu. S širokými pozorovacími úhly 178° a ostrým rozlišením 1 920 x 1 080 budete mít vždy skvělý pohled na svůj oblíbený obsah.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 5825U (2,00 GHz až 4,50 GHz, 16 MB mezipaměti MB L3 cache, 8 jader), Barcelo |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (2 × 8 GB) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | AMD Radeon™ (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14,0″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare, 400 nits (cd/m2), 100% sRGB, Low Blue Light, Flicker Free |
| Zvuk | B&O se 2 reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP Wide Vision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Realtek WiFi 6 ax (2×2), Bluetooth 5.2 |
| Síťové rozhraní | Neobsahuje LAN konektor |
| Porty a konektory | 1× USB-C 3.2 Gen 2 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 4K @60Hz, podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 4K @60Hz, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s, napájení notebooku); 2× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1× HDMI 2.1 (5K @60Hz) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 65 W |
| Typ baterie | 3článková lithium-iontová polymerová baterie (43 Wh) |
| Výdrž baterie | 10 hodin a 15 minut |
| Hmotnost produktu | 1,41 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 32,5 × 21,7 × 1,7 cm |
| Materiál | Celokovové šasi |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 3 roky pro spotřebitele (3 roky IČ) |












