Popis
Zůstaňte v chladu i pod tlakem
Technologie OMEN Tempest Cooling chrání před přehřátím i při hraní žhavých novinek.
Rychlá obnovovací frekvence v průběhu hraní
Díky 17,3” displeji s vysokým rozlišením, rychlou obnovovací frekvencí a optickou mechanickou klávesnicí můžeš hrát kdekoli.
OMEN Gaming Hub umožňuje maximální přizpůsobení
Váš jediný obchod pro zlepšení herních prožitků – počínaje možnostmi podrobného vyladění výkonu až po nastavení osvětlení, plus mnoho dalších.
Antireflexní displej IPS s rozlišením QHD
Zapomeňte na okolní svět díky technologii IPS s rozlišením QHD. Antireflexní filtr zajistí, že se od displeje bude odrážet méně světla, a vás tak nic nebude rušit v příjemném sledování.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i9-12900H (až 5,00 GHz, mezipaměť 24 MB, 14 jader), Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 32 GB DDR5 4800 MHz SDRAM (2× 16 GB) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 32 GB |
| Pevný disk | 2 TB M.2 SSD PCIe Gen 4×4 NVMe TLC, 1× volný slot na M.2 SSD 2280 |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti (16 GB vyhrazené paměti GDDR6) |
| Úhlopříčka displeje | 43,9 cm (17,3″) |
| Rozlišení | 2 560 × 1 440 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, WLED podsvícení, QHD rozlišení, UWVA, AntiGlare, 165 Hz, 300 nits (cd/m2), 100% sRGB, Low Blue Light (HP Eyesafe) |
| Zvuk | Bang & Olufsen se 2 reproduktory, DTS:X Ultra, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP Wide Vision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Intel AX211 WiFi 6E (2×2), Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | Integrovaná gigabitová síťová karta 10/100/1000 |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 1× USB-C 4 (podpora Thunderbolt 4, podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 7 680 × 3 840 @60Hz, podpora HDMI 2.0 s rozlišením až 4 096 × 2 160 @60Hz, přenos dat, přenosová rychlost signálu 40 Gb/s, napájení externích zařízení, notebook nepodporuje napájení přes USB-C); 3× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu 1× HDMI 2.1 (7 680 × 4 320 @60Hz) 1× mini DisplayPort; 1× RJ-45 (LAN) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části – RGB PKL (volitelné podsvícení jednotlivých kláves) |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 330 W |
| Typ baterie | 6článková lithium-iontová baterie (83 Wh) |
| Výdrž baterie | 6 hodin a 45 minut |
| Hmotnost produktu | 2,78 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 39,71 × 26,2 × 2,7 cm |
| Materiál | Kovový rám klávesnice, víko a spodní část z tvrzeného plastu |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (roční předplatné) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele (2 roky IČ) s opravou na místě |
- Počet USB 3.1 Type-C: 0
- Kapacita pevného disku (v GB): 2 000
- Otáčky HDD: nespecifikovano
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: Mini DisplayPort
- USB počet: 4
- Počet USB 2.0: 0
- Počet USB 3.0: 0
- Počet USB 3.1: 0
- Počet USB 3.2: 3
- Počet USB 3.2 Type-C: 0
- Počet USB 4 Type-C: 1
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie:
- Hmotnost notebooku: 2.6 - 3 kg
- Záruka:
- Typ disku: SSD NVMe
- Výkon CPU dle PassMark: 28964
- Povrchová úprava displeje: matny
- Frekvence procesoru (Mhz): 2500
- TDP: 45
- Typ zařízení: notebook
- Úhlopříčka displeje ("): 17,3"
- Rozlišení displeje: 2560x1440
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: ips
- Řada procesorů: Intel Core i9
- Model procesoru: Intel Core i9-12900H
- Počet jader: 14
- Velikost paměti RAM: 32 GB
- Certifikace: Intel EVO
- Operační systém: Windows 11 Home















