Popis
Výkon na úrovni stolních počítačů
Chlazení OMEN Tempest zamezí přehřívání procesoru a grafiky i při náročném hraní.
144Hz antireflexní displej FHD
Minimalizujte otravné prodlevy a zdvojení obrazu díky displeji, který kombinuje 144Hz obnovovací frekvenci a rozlišení 1080p pro plynulý a ostrý obraz při hraní.
Podmanivá 16,1” obrazovka
Vychutnej si masivní obrazovku s tenkým rámečkem na 3 stranách, vysokým rozlišením a tlumením modrého světla TU¨V Eyesafe.
Široké možnosti připojení periferií
Velké množství portů USB umožňuje připojení externího disku, dalších grafických procesorů nebo chytrého telefonu.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | FreeDOS 3.0 |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 6800H (3,20 GHz až 4,70 GHz, 16 MB mezipaměti MB L3 cache, 8 jader), Rembrandt |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR5 4800 MHz SDRAM (2× 8 GB) |
| Paměťové sloty | Neobsahuje |
| Maximální paměť | Možnost rozšíření na 32 GB |
| Pevný disk | 1 TB M.2 SSD PCIe Gen 4×4 NVMe TLC, 1× volný slot na M.2 SSD 2280 |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | NVIDIA GeForce RTX 3060 (6 GB vyhrazené paměti GDDR6) |
| Úhlopříčka displeje | 40,9 cm (16,1″) |
| Rozlišení | 2 560 × 1 440 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare, 144 Hz, 300 nits (cd/m2), 100% sRGB, Low Blue Light, Flicker Free |
| Zvuk | Bang & Olufsen se 2 reproduktory, DTS:X Ultra, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP Wide Vision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Mediatek WiFi 6E (2×2), Bluetooth 5.2 |
| Síťové rozhraní | Integrovaná gigabitová síťová karta 10/100/1000 |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 2× USB-C 4 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 8K @60Hz, podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 8K @60Hz, přenos dat, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s, napájení externích zařízení, notebook nepodporuje napájení přes USB-C); 3× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu; 1× HDMI 2.1 (8K @60Hz); 1× RJ-45 (LAN) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části – RGB 4Zone |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 280 W |
| Typ baterie | 6článková lithium-iontová polymerová baterie (83 Wh) |
| Výdrž baterie | 8 hodin a 45 minut |
| Hmotnost produktu | 2,42 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 36,9 × 24,8 × 2,3 cm |
| Materiál | Kovový rám klávesnice, víko a spodní část z tvrzeného plastu |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele (2 roky IČ) s opravou na místě |
- Počet USB 3.1 Type-C: 0
- Kapacita pevného disku (v GB): 1 000
- Otáčky HDD: nespecifikovano
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: lan
- USB počet: 5
- Počet USB 2.0: 0
- Počet USB 3.0: 0
- Počet USB 3.1: 0
- Počet USB 3.2: 3
- Počet USB 3.2 Type-C: 0
- Počet USB 4 Type-C: 2
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie:
- Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
- Záruka:
- Typ disku: SSD NVMe
- Výkon CPU dle PassMark: 20647
- Povrchová úprava displeje: matny
- Frekvence procesoru (Mhz): 2700
- TDP: 28
- Typ zařízení: notebook
- Úhlopříčka displeje ("): 16,1"
- Rozlišení displeje: 2560x1440
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: ips
- Řada procesorů: AMD Ryzen 7
- Model procesoru: AMD Ryzen 7 6800U
- Počet jader: 8
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Certifikace: Intel EVO
- Operační systém: freedos














