Popis
Výkonné nástroje pro tvorbu
Dej volný průchod své tvořivosti díky zářivým barvám na 15,6” displeji, procesoru Intel a působivé grafice.
Okamžité bezdrátové sdílení obrázků a souborů
Předinstalované rozhraní HP Palette obsahuje aplikace jako HP QuickDrop, které umožňují snadný bezdrátový přenos souborů.
Dokonalý vzhled při videohovorech
Spolehni se na zřetelné videohovory s technologií AI Noise Reduction a 5Mpx kamerou s funkcí Auto Frame a závěrkou pro ochranu soukromí.
Displej AMOLED
Užívej si obraz v úžasné kvalitě s bohatšími i hlubšími barvami díky displeji, který využívá funkci ztlumení pixelů, realistickou černou barvu, vysoký kontrast a technologii 4K HDR

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1240P (až 4,40 GHz, 12 MB mezipaměti, 12 jáder), Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (2 × 8 GB) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 16 GB (bez možnosti rozšíření) |
| Pevný disk | 1 TB M.2 SSD PCIe Gen 4×4 NVMe TLC |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | Intel Iris Xe (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15,6″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Dotykový OLED displej, Full HD rozlišení, UWVA, BrightView, SDR 400 nits (cd/m2), HDR 500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3, Low Blue Light |
| Zvuk | Bang & Olufsen se 2 reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | Infrared webová kamera HP True Vision 5MP s podporou Windows Hello |
| Bezdrátové připojení | Intel AX211 WiFi 6E (2×2), Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | Neobsahuje LAN konektor |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet microSD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 2× USB-C 4 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 5K @60Hz, podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 4K @60Hz, přenosová rychlost signálu 40 Gb/s, napájení notebooku, podpora Thunderbolt 4); 2× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 65 W USB-C |
| Typ baterie | 3článková lithium-iontová polymerová baterie (51 Wh) |
| Výdrž baterie | 10 hodin |
| Hmotnost produktu | 1,7 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 35,9 × 22,9 × 1,86 cm |
| Materiál | Celokovové šasi |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér, dotykové pero (HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen) |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky na místě |





































