Popis
S kompaktním 13” notebookem HP Envy x360 můžeš tvořit bez jakýchkoli omezení. Displej s kalibrovanými barvami nabízí dokonale přesné podání barev. Dlouhá výdrž baterie, procesor Intel a skvělá grafika ti umožní být produktivní. HP Palette přináší společné prostředí pro všechna zařízení. Ukaž se v tom nejlepším světle díky 5Mpx kameře GlamCam s filtrem vzhledu, úpravou protisvětla a automatickým sledováním.
Všechny potřebné kreativní nástroje v kompaktním designu
Dej volný průchod své tvořivosti díky přesným barvám na 13,3” displeji, procesoru Intel a skvělé grafice.
Okamžité bezdrátové sdílení obrázků a souborů
Předinstalované rozhraní HP Palette obsahuje aplikace jako HP QuickDrop, které umožňují snadný bezdrátový přenos souborů.
Dokonalý vzhled při videohovorech
Ukaž se v tom nejlepším světle díky 5Mpx kameře GlamCam s filtrem vzhledu, úpravou protisvětla a automatickým sledováním.








Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Pro 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-1250U (až 4,70 GHz, 12 MB mezipaměti, 10 jáder) Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB LPDDR4X 4266 MHz (integrovaná na desce) |
| Paměťové sloty | neobsahuje |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Volný slot na další disk | Ne |
| Optická jednotka | neobsahuje |
| Grafická karta | Intel Iris Xe (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 33,8 cm (13,3″) |
| Rozlišení | 2 880 × 1 800 |
| Typ monitoru | Dotykový OLED displej, 2.8K rozlišení, UWVA, BrightView SDR 400 nits (cd/m2), HDR 500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3 Low Blue Light |
| Zvuk | Bang & Olufsen se 2 reproduktory Integrovaný mikrofon |
| Web kamera | Infrared webová kamera HP True Vision 5MP s podporou Windows Hello |
| Bezdrátové připojení | Intel AX211 WiFi 6E (2×2) Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | neobsahuje LAN konektor |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet microSD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 2× USB-C 4 – podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 5K @60Hz – podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 4K @60Hz – přenosová rychlost signálu 40 Gb/s – napájení notebooku – podpora Thunderbolt 4 2× USB 3.2 Gen 1 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 65 W USB-C |
| Typ baterie | 4článková lithium-iontová polymerová baterie (66 Wh) |
| Výdrž baterie | 15 hodin |
| Hmotnost produktu | 1,32 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 29,83 × 21,49 × 1,61 cm |
| Materiál | Celokovové šasi |
| Barva | Galakticky modrá (space blue) |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook Napájecí adaptér |
| Správa zabezpečení | Hardwarové vypnutí webové kamery Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module) |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě |
- Počet USB 3.2 Type-C: 0
- Rozhraní: 3.5mm jack
- USB počet: 4
- Počet USB 2.0: 0
- Počet USB 3.0: 0
- Počet USB 3.1: 0
- Počet USB 3.1 Type-C: 0
- Počet USB 3.2: 2
- Počet USB 4 Type-C: 2
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Výbava: Čtečka paměťových karet
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Typ Baterie: Li-ion
- Počet článků baterie: 4
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: nespecifikovano
- Typ disku: SSD NVMe
- Frekvence procesoru (Mhz): 1100
- Typ zařízení: notebook
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Model procesoru: Intel Core i7-1250U
- Výkon CPU dle PassMark: 12162
- Počet jader: 10
- TDP: 9
- Formát obrazovky: 16:9
- Model grafické karty: Intel Iris
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Typ panelu: oled
- Úhlopříčka displeje ("): 13.3
- Rozlišení displeje: 2880x1800
- Záruka: Základní záruka


















