Popis
Všechny potřebné kreativní nástroje v kompaktním designu
Dej volný průchod své tvořivosti díky přesným barvám na 13,3” displeji, procesoru Intel a skvělé grafice.
Okamžité bezdrátové sdílení obrázků a souborů
Předinstalované rozhraní HP Palette obsahuje aplikace jako HP QuickDrop, které umožňují snadný bezdrátový přenos souborů.
Dokonalý vzhled při videohovorech
Ukaž se v tom nejlepším světle díky 5Mpx kameře GlamCam s filtrem vzhledu, úpravou protisvětla a automatickým sledováním.
Displej AMOLED
HP QuickDrop Využívej bezdrátový přenos fotek, videí, dokumentů a dalších položek mezi počítačem a mobilním zařízením.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Pro 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1230U (až 4,40 GHz, 12 MB mezipaměti, 10 jader), Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB LPDDR4X 4266 MHz SDRAM (integrovaná na desce) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Optická jednotka | Neobsahuje |
| Grafická karta | Intel Iris Xe (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 33,8 cm (13,3″) |
| Rozlišení | 2 880 × 1 800 |
| Typ monitoru | Dotykový OLED displej, 2.8K rozlišení, UWVA, BrightView, SDR 400 nits (cd/m2), HDR 500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3, Low Blue Light |
| Zvuk | Bang & Olufsen se 2 reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | nfrared webová kamera HP True Vision 5MP s podporou Windows Hello |
| Bezdrátové připojení | Intel AX211 WiFi 6E (2×2), Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | Neobsahuje LAN konektor |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet microSD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 2× USB-C 4 (podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 5K @60Hz, podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 4K @60Hz, přenosová rychlost signálu 40 Gb/s, napájení notebooku, podpora Thunderbolt 4); 2× USB 3.2 Gen 1; 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 65 W USB-C |
| Typ baterie | 4článková lithium-iontová polymerová baterie (66 Wh) |
| Výdrž baterie | 15 hodin |
| Hmotnost produktu | 1,32 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 29,83 × 21,49 × 1,61 cm |
| Materiál | Celokovové šasi |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér, dotykové pero (HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen) |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele (2 roky IČ) s opravou na místě |
- Záruka:
- Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
- Typ Baterie:
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Výbava:
- Počet USB 3.2: 2
- USB počet: 4
- Rozhraní: 44511
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Otáčky HDD: ssd
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Typ disku: SSD NVMe
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Maximální frekvence (GHz): 4,4
- Počet jader: 12
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Povrchová úprava displeje: leskly
- Typ panelu: oled
- Rozlišení displeje: 2880x1800
- Úhlopříčka displeje ("): 13,3"
- Typ zařízení: konvertibilni



































