Popis
Notebook HP Envy ti ve všech ohledech zpříjemní práci i volný čas díky většímu a odvážnějšímu displeji s dokonalým obrazem, úžasnému zvuku a pokročilým technologiím pro podporu spolupráce. Navíc disponuje designem z recyklovaných materiálů, pořádným výkonem a všemi aplikacemi, které hravě zvládnou překonat jakoukoli překážku.
Vydej se na cestu s výkonným zařízením, které zvládne všechno
S nejnovějším procesorem Intel, velkým úložištěm a integrovaným zabezpečením budeš mít výkon vždy k dispozici.
Dechberoucí obraz
Vychutnej si filmové zážitky v pohodlí domova díky působivému displeji a zvuku od Bang & Olufsen.
Víc možností, méňě plýtvání, dobrý pocit
Udělej něco dobrého pro planetu se zodpovědně navrženým notebookem vyrobeným z recyklovaných kovů a plastů.





Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Pro 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-13700H (až 5,00 GHz, mezipaměť 24 MB, 14 jader) Raptor Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 32 GB DDR4 3200 MHz (2 × 16 GB) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 32 GB |
| Pevný disk | 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Volný slot na další disk | Ne |
| Optická jednotka | neobsahuje |
| Grafická karta | Intel Iris Xe (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 43,9 cm (17,3″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, micro-edge podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare Bezokrajový skleněný panel s lesklou úpravou 300 nits (cd/m2), 100% sRGB Flicker Free |
| Zvuk | Bang & Olufsen se 2 reproduktory Integrovaný mikrofon |
| Web kamera | Infrared webová kamera HP Wide Vision 5MP s krytkou Podpora Windows Hello |
| Bezdrátové připojení | Intel AX211 WiFi 6E (2×2) Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | neobsahuje LAN konektor |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 2× USB-C 4 – podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 5K @60Hz – podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 4K @60Hz – přenosová rychlost signálu 40 Gb/s – napájení notebooku – podpora Thunderbolt 4 3× USB 3.2 Gen 1 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu 1× HDMI 2.1 (4K @60Hz) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice s numerickou částí |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 90 W USB-C |
| Typ baterie | 4článková lithium-iontová polymerová baterie (55 Wh) |
| Výdrž baterie | 9 hodin |
| Hmotnost produktu | 2,49 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 39,6 × 25,86 × 1,96 cm |
| Materiál | Kovové víko a rám klávesnice, spodní část z tvrzeného plastu |
| Barva | Stříbrná (natural silver) |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook Napájecí adaptér |
| Správa zabezpečení | Hardwarové vypnutí webové kamery Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module) |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě |
- Povrchová úprava displeje: leskly
- Počet článků baterie: 4
- Typ Baterie: Li-Pol
- Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
- Výbava: Web kamera
- Počet USB 4 Type-C: 2
- Počet USB 3.2: 3
- Počet USB 3.1 Type-C: 0
- Počet USB 3.1: 0
- Počet USB 3.0: 0
- Počet USB 2.0: 0
- Rozhraní: 3.5mm jack
- SSD Kapacita (GB): 1000
- Typ disku: SSD NVMe
- Formát obrazovky: 16:9
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Úhlopříčka displeje ("): 17.3
- Typ panelu: ips
- Velikost paměti RAM (GB): 32
- Model grafické karty: Intel Iris
- TDP: 45
- Frekvence procesoru (GHz): 2.4
- Počet jader: 14
- Výkon CPU dle PassMark: 27407
- Model procesoru: Intel Core i7-13700H
- Řada procesorů: Intel Core i7
- Operační systém: Windows 11 Pro
- Typ zařízení: notebook
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK












