Popis
17,3” notebook HP byl důmyslně navržen. Procesor Intel, rychlé rozhraní Wi-Fi a velké úložiště zajišťují spolehlivý výkon. Záda ti kryje 17,3” obrazovka s tenkým rámečkem, zvětšený clickpad a konstrukce se zvednutým pantem. Navíc disponuje certifikacemi EPEAT Silver i ENERGY STAR a obsahuje recyklované plasty od spotřebitelů.
Design se zvednutým pantem pro maximální pohodlí
Zvednutý pant vyvyšuje klávesnici a zajišťuje tak přirozenější psaní, zatímco 17,3” obrazovka nabízí větší obrazovou plochu.
Procesor Intel zajišťuje dostatek výkonu po celý den
Využívej snadno multitasking díky výkonnému procesoru Intel, rychlé technologii Wi-Fi a velkému úložišti.
S technologií HP Fast Charge je práce s počítačem hračkou
S vymoženostmi, jako je zvětšený clickpad a HP Fast Charge, se můžeš vrátit k práci bez nutnosti dlouhého čekání na nabití.
Displej Full HD
Usaďte se a vychutnejte si křišťálově čistý obraz v živém podání 2 milionů pixelů. Rozlišení 1 920 x 1 080 zobrazí všechen váš digitální obsah v novém rozměru.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | FreeDOS 3.0 |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-1235U (až 4,40 GHz, 12 MB mezipaměti, 10 jader), Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB DDR4 3200 MHz SDRAM (2 × 8 GB) |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Optická jednotka | Neobsauje |
| Grafická karta | Intel Iris Xe (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 43,9 cm (17,3″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare 250 nits (cd/m2), 45% NTSC |
| Zvuk | Integrované stereofonní reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP TrueVision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Realtek WiFi 6 ax (2×2), Bluetooth 5.2 |
| Síťové rozhraní | Neobsahuje LAN konektor |
| Porty a konektory | 1× USB-C 3.1 (pouze pro přenos dat, přenosová rychlost signálu 5 Gb/s), 2× USB 3.1 Gen 1, 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu, 1× HDMI 1.4b (1920 × 1080 @60Hz) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice s numerickou částí |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 45 W |
| Typ baterie | 3článková lithium-iontová baterie (41 Wh) |
| Výdrž baterie | 6 hodin a 45 minut |
| Hmotnost produktu | 2,07 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 40,07 × 25,78 × 2,06 cm |
| Materiál | Šasi z tvrzeného plastu |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky |
- Typ disku: SSD NVMe
- Kapacita pevného disku (v GB): 512
- Otáčky HDD: nespecifikovano
- Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
- Rozhraní: 3.5mm jack
- USB počet: 3
- Počet USB 2.0: 0
- Počet USB 3.0: 0
- Počet USB 3.1 Type-C: 1
- Počet USB 3.1: 2
- Počet USB 3.2: 0
- Počet USB 3.2 Type-C: 0
- Výbava: Web kamera
- Lokalizace klávesnice: CZ/SK
- Typ Baterie:
- Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
- Záruka: Základní záruka
- Výkon CPU dle PassMark: 13685
- Typ panelu: ips
- TDP: 15
- Frekvence procesoru (Mhz): 1300
- Typ zařízení: notebook
- Úhlopříčka displeje ("): 17,3"
- Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
- Formát obrazovky: 16:9
- Velikost paměti RAM: 16 GB
- Povrchová úprava displeje: matny
- Operační systém: freedos
- Řada procesorů: Intel Core i5
- Model procesoru: Intel Core i5-1235U
- Počet jader: 10


























