Popis
17,3” notebook HP byl důmyslně navržen. Procesor Intel, rychlé rozhraní Wi-Fi a velké úložiště zajišťují spolehlivý výkon. Záda ti kryje 17,3” obrazovka s tenkým rámečkem, zvětšený clickpad a konstrukce se zvednutým pantem. Navíc disponuje certifikacemi EPEAT Silver i ENERGY STAR a obsahuje recyklované plasty od spotřebitelů.
Design se zvednutým pantem pro maximální pohodlí
Zvednutý pant vyvyšuje klávesnici a zajišťuje tak přirozenější psaní, zatímco 17,3” obrazovka nabízí větší obrazovou plochu.
Procesor Intel zajišťuje dostatek výkonu po celý den
Využívej snadno multitasking díky výkonnému procesoru Intel, rychlé technologii Wi-Fi a velkému úložišti.
S technologií HP Fast Charge je práce s počítačem hračkou
S vymoženostmi, jako je zvětšený clickpad a HP Fast Charge, se můžeš vrátit k práci bez nutnosti dlouhého čekání na nabití.
Displej Full HD
Usaďte se a vychutnejte si křišťálově čistý obraz v živém podání 2 milionů pixelů. Rozlišení 1 920 x 1 080 zobrazí všechen váš digitální obsah v novém rozměru.

Specifikace
| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i7-1255U (až 4,70 GHz, 12 MB mezipaměti, 10 jáder) Alder Lake |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 1 TB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Paměťové sloty | 2 SODIMM |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Optická jednotka | Neobsauje |
| Grafická karta | Intel Iris Xe (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 43,9 cm (17,3″) |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Matný IPS displej, WLED podsvícení, Full HD rozlišení, UWVA, AntiGlare 250 nits (cd/m2), 45% NTSC |
| Zvuk | Integrované stereofonní reproduktory, integrovaný mikrofon |
| Web kamera | HP TrueVision HD 720p |
| Bezdrátové připojení | Realtek WiFi 6 ax (2×2), Bluetooth 5.2 |
| Síťové rozhraní | Neobsahuje LAN konektor |
| Porty a konektory | 1× USB-C 3.1 (pouze pro přenos dat, přenosová rychlost signálu 5 Gb/s), 2× USB 3.1 Gen 1, 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu, 1× HDMI 1.4b (1920 × 1080 @60Hz) |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice s numerickou částí |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 45 W |
| Typ baterie | 3článková lithium-iontová baterie (41 Wh) |
| Výdrž baterie | 6 hodin a 45 minut |
| Hmotnost produktu | 2,07 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 40,07 × 25,78 × 2,06 cm |
| Materiál | Šasi z tvrzeného plastu |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook, napájecí adaptér |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky |














