Popis
LG MT OLED LED 34″ 34GS95QE-B – OLED, 0,03ms, 240Hz, 3440×1440, HDMI, DP, USB, nast. vyska
Strmá a dramatická křivka 800R 34″ UltraGear OLED vás obklopí v akci
Ohromující rychlost hraní OLED s frekvencí až 240 Hz a dobou odezvy 0,03 ms2
DisplayHDR™ True Black400 a kontrastní poměr 1,5 M:1 zobrazuje bohatou černou a živé barvy
Prostorově úsporný design s prakticky bezokrajovou obrazovkou s nastavitelnou výškou, sklonem a otočením
Plynulé hraní, snížené trhání obrazovky a zadrhávání díky kompatibilitě NVIDIA G-SYNC1
AMD FreeSync™ Premium Pro nabízí plynulý herní zážitek prakticky bez trhání
Pusťte se do akce jako nikdy předtím
S velkým 34” displejem, poměrem stran 21:9 a dramaticky zakřivenou OLED obrazovkou se budete cítit, jako byste byli skutečně ve hře. Zažijte herní výkon další úrovně s LG UltraGear OLED.
Křivka, která vás obklopí, když hrajete
S velkým 34” displejem, poměrem stran 21:9 a dramaticky zakřivenou OLED obrazovkou se budete cítit, jako byste byli skutečně ve hře. Zažijte herní výkon další úrovně s LG UltraGear OLED.
NVIDIA G-SYNC kompatibilita
Oficiálně ověřeno společností NVIDIA jako kompatibilní s G-SYNC 1 . To znamená rychlejší a plynulejší hraní her, které bylo testováno, aby se snížilo trhání a zadrhávání obrazovky. Nikdy nezmeškejte ani jeden snímek akce, když si zajistíte svá vítězství.
Specifikace
| Displej | |
|---|---|
| Poměr stran | 21:9 |
| Barevná hloubka (počet barev) | 1.07 |
| kontrastní poměr | 1500000:1 (typ.) |
| Rozteč pixelů (mm) | 0,231 × 0,231 |
| Rozlišení | 3440 x 1440 |
| Velikost obrazovky | 33,9″ |
| Jas (typický, minimální) | (Typ.) 275 cd/m2 (Min.) 250 cd/m2 |
| Barevný gamut (typ.) | DCI-P3 98,5 % (CIE1976) |
| Typ displeje | OLED |
| Obnovovací frekvence | 240 Hz |
| Doba odezvy (GTG) | 0,03 ms (GtG) |
| Úhel pohledu | 178°(R/L), 178°(U/D) |
| Speciální funkce | |
| Adaptivní synchronizace | FreeSync Premium Pro |
| Black Stabilizer | Ano |
| Crosshair | Ano |
| Dynamic Action Sync | Ano |
| Počítadlo FPS | Ano |
| HDR efekt | Ano |
| NVIDIA G-Sync™ | Ano |
| PBP (obrázek po obrázku) | Ano |
| Režim čtečky | Ano |
| Uživatelem definovaný klíč | Ano |
| Přepínač automatického vstupu | Ano |
| Režim slabé barvy | Ano |
| Duální ovladač | Ano |
| Tovární kalibrace | Ano |
| H/W kalibrace (True Color Pro) | Ano |
| HDR10 | Ano |
| Ovládání na obrazovce (OSC) | Ano |
| PIP (obraz v obraze) | Ano |
| Chytrá úspora energie | Ano |
| VESA DisplayHDR™ | DisplayHDR™ TRUE BLACK 400 |
| Vstup/výstup | |
| DisplayPort | Ano |
| Výstup na sluchátka | Ano |
| USB Up-stream | Ano |
| HDMI | Ano |
| USB Down-stream | Ano |
| Výdrž | |
| Nastavení polohy displeje | Naklonění/výška/otočení |
| Naklonění (úhel) | -10~15o |
| Otočný (úhel) | -10 ~ 10° |
| Velikost montáže na stěnu (mm) | 100 x 100 mm |
| Napájení | |
| DC vypnuto (max.) | Méně než 0,3 W |
| Úsporný režim/režim spánku (max.) | Méně než 0,5W |
| Vstup | 100~240V (50/60Hz) |
| Typ | Externí napájení (adaptér) |
| Rozměry/hmotnost | |
| Přepravní rozměry (ŠxVxH) | 36,5″ x 11,6″ x 21,7″ |
| Se stojanem (ŠxVxH) | 30,9″ x 23,1″ x 11,0″ (nahoře) 30,9″ x 18,3″ x 11,0″ (dole) |
| Bez podstavce (ŠxVxH) | 30,9″ x 14,1″ x 6,6″ |
| Přepravní váha | 30,9 lbs |
| S hmotností stojanu | 20,5 libry |
| Bez hmotnosti stojanu | 13 liber |
| Skříň | |
| Display Port kabel | Ano |
| USB A až B | Ano |
| HDMI kabel | Ano |
- Použití: herni
- Úhlopříčka displeje ("): 34
- Rozlišení displeje: 3440x1440
- Vlastnost: prohnuty
- Výbava: Nastavitelná výška
- Rozhraní vstup: hdmi
- Rozhraní výstup: 3,5 mm Jack
- HDMI počet: 2
- Doba odezvy (ms): 0.03
- Barevná hloubka (bit): 10
- Formát obrazovky: 21:9
- Typ panelu: oled
- Jas (cd/m2): 270
- Rozhraní: displayport













