Popis
LG MT OLED LCD LED 27″ 27GS95QE-B.AEU – OLED panel, 2560×1440, 0,03ms, 240Hz, HDMI, DP, USB, pivot
OLED monitor s obnovovací frekvencí 240 Hz
Připravte se na plynulé hraní s ultra rychlým 240Hz OLED displejem. Vyšší rychlost vám umožní rychle reagovat na soupeře a zůstat o krok před konkurencí.
Zlepšete svou hru
DTS Headphone:X 1 poskytuje přesnou prostorovou lokalizaci a lokalizaci ve hrách pro 3D zvuk přes sluchátka. Podporuje kanálový, scénický a objektový zvuk. Navíc vám 4pólový konektor pro sluchátka umožňuje přenášet stereofonní sluchátkový signál a signál mono mikrofonu se společným uzemněním.
AMD FreeSync Premium Pro
AMD FreeSync™ Premium Pro vybaví seriózní hráče plynulým herním zážitkem prakticky bez trhání. S obnovovací frekvencí alespoň 120 Hz při minimálním rozlišení FHD a hraním s nízkou latencí vám nikdy neunikne ani snímek akce, když hrajete se špičkovým výkonem.
O úroveň výš s bezvadným obrazem
Nedělejte kompromisy mezi kvalitou a rychlostí – obrazovka LG UltraGear OLED poskytuje kontrastní poměr 1 500 000:1 pro hluboký, detailní obraz a realistický herní zážitek.
Výrazné barvy na 27“ obrazovce
Přineste na obrazovku velké barvy. 27″ displej LG UltraGear OLED vám umožní prozkoumat obsah HDR tak, jak byl zamýšlen, s až 98,5% pokrytím DCI-P3 — zvýšené barevné spektrum, které předvádí brilantní barvy.
Navrženo pro vítězství
Ponořte se do hry s ultratenkým designem prakticky bez okrajů, který optimalizuje prostor ve vaší bitevní stanici. Snadno upravte výšku, naklonění, otočení a otočení displeje, abyste mohli vidět a hrát přesně podle svých specifikací.
Specifikace
| Kvalita obrázu | |
|---|---|
| Poměr stran | 16:9 |
| Jas (typický, minimální) | (Typ.) 275 cd/m2 (Min.) 250 cd/m2 |
| Barevná hloubka (počet barev) | 1.07 |
| Barevný rozsah (typ.) | DCI-P3 98,5 % (CIE1976) |
| Kontrastní poměr | 1500000:1 (typ.) |
| Typ displeje | OLED |
| Rozteč pixelů (mm) | 110,8 PPI |
| Obnovovací frekvence | 240 Hz |
| Rozlišení | 2560 x 1440 |
| Doba odezvy (GTG) | 0,03 ms (GtG) |
| Velikost obrazovky | 26,5″ |
| Úhel pohledu | 178°(P/L/N/D) |
| Speciální funkce | |
| Adaptivní synchronizace | FreeSync Premium Pro |
| Přepínač automatického vstupu | Ano |
| Black Stabilizer | Ano |
| Režim slabé barvy | Ano |
| Crosshair | Ano |
| Duální ovladač | Ano |
| Dynamic Action Sync | Ano |
| Tovární kalibrace | Ano |
| Počítadlo FPS | Ano |
| H/W kalibrace (True Color Pro) | Ano |
| HDR efekt | Ano |
| HDR10 | Ano |
| NVIDIA G-Sync™ | Ano |
| Režim čtečky | Ano |
| Chytrá úspora energie | Ano |
| Uživatelem definovaný klíč | Ano |
| VESA Adaptive-Sync (port displeje) | Ano |
| VESA DisplayHDR™ | DisplayHDR TRUE BLACK 400 |
| Vstup/Výstup | |
| DisplayPort | Ano |
| HDMI | Ano |
| Výstup na sluchátka | Ano |
| USB Down-stream | Ano |
| USB Up-stream | Ano |
| Design | |
| Nastavení polohy displeje | Výška, Otočení, Otočení, Naklonění |
| Výška (mm) | 110 mm |
| Otočný (úhel) | -10 ~ 10° |
| Naklonění (úhel) | -5 ~ 15° |
| Velikost montáže na stěnu (mm) | 100 x 100 mm |
| Napájení | |
| Vstup | 100~240V (50/60Hz) |
| Úsporný režim/režim spánku (max.) | Méně než 0,5W |
| Typ | Externí napájení (adaptér) |
| Rozměry/hmotnosti | |
| Přepravní rozměry (ŠxVxH) | 31,8″ x 7,1″ x 20,9″ |
| Přepravní váha | 7,35 kg |
| Se stojanem (ŠxVxH) | 23,8″ x 22,6″ x 10,2″ (nahoru) 23,8″ x 18,3″ x 10,2″ (dolů) |
| Bez podstavce (ŠxVxH) | 23,8″ x 13,8″ x 1,8″ |
| Bez hmotnosti stojanu | 5 kg |
- Použití: herni
- Úhlopříčka displeje ("): 26.5
- Rozlišení displeje: 2560x1440
- Vlastnost: rovny
- Výbava: VESA montáž
- Rozhraní vstup: hdmi
- Rozhraní výstup: 3,5 mm Jack
- USB umístění: vzadu
- Doba odezvy (ms): 0
- Barevná hloubka (bit): 10
- Formát obrazovky: 16:9
- Typ panelu: oled
- Jas (cd/m2): 270
- Kontrast:1: 1500000
- VESA rozměry: 100x100
- Hmotnost (kg): 7.4
- Rozhraní: hdmi















