Popis
34“ 21 : 9 zakřivený monitor UltraWide™ QHD (3 440 × 1 600)
Prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 34″ nabízí rozlišení 3440 x 1440 obrazových bodů s poměrem stran 21:9. Disponuje kontrastním poměrem 1000:1, jasem 300 cd/m2, dobou odezvy 5 ms a 95 % pokrytím DCI-P3.
Použitím technologie IPS je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně. Pro přehrávání obsahu z USB médií jsou přítomny dva USB porty. K dispozici je také jeden port USB typu C. Základní ozvučení poskytují stereo reproduktory s celkovým výkonem 14 W.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Velikost | 34″ / 86.72cm |
| Rozlišení | 3440 x 1440 |
| Typ panelu | IPS |
| Poměr zobrazení | 21:9 |
| Rozteč pixelů | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Jas (Typ.) | 300 cd/m2 |
| Barevný gamut (Typ.) | DCI-P3 95% (CIE1976) |
| Hloubka barev (počet barev) | 1.07B |
| Kontrastní poměr (Typ.) | 1000:1 |
| Doba odezvy | 5ms (GtG at Faster) |
| Pozorovací úhly (kontrast =>10) | 178o(R/L), 178o(U/D) |
| Povrch | Antireflexní |
| Zakřivení | Ano |
| Funkce | |
| HDR 10 | Ano |
| HDR Effect | Ano |
| Kalibrace barev | Ano |
| Auto Jas | Ano |
| Flicker safe | Ano |
| Čtecí mod | Ano |
| Color Weakness | Ano |
| Super Rozlišení+ | Ano |
| AMD FreeSync™ | Ano |
| Black Stabilizer | Ano |
| Dynamic Action Sync | Ano |
| PBP | Ano (2PBP) |
| SW aplikace | |
| Dual Controller | Ano |
| OnScreen Control (LG Screen Manager) | Ano |
| Rozhraní | |
| HDMI | Ano (2ea) – 3440 x 1440 at 60Hz |
| DisplayPort | Ano (1ea), 1.4 – 3440 x 1440 at 60Hz |
| USB-C | Ano (1ea) – 3440 x 1440 at 60Hz |
| USB-C (DP Alternate Mode) | Ano |
| USB Downstream Port | Ano (2ea/ver3.0) |
| Sluchátka výstup | Ano |
| Zvuk | |
| Reproduktory | Ano |
| Výkon | |
| Typ | Externí napájení (adaptér) |
| Vstup AC | 100-240Vac, 50/60Hz |
| Spotřeba zařízení (Typ.) | 42W |
| Spotřeba zařízení (Max.) | 160W |
| Spotřeba zařízení (Sleep Mode) | Méně než 0,5 W |
| Spotřeba zařízení (DC Off) | Méně než 0,3 W |
| Fyzické vlastnosti | |
| Možná nastavení monitoru | Náklon/výška |
| Montáž na stěnu | 100 x 100 mm |
| Rozměry se stojanem (Š x V x H) | 814.0 x 571.1 x 260 mm(Up); 814.0 x 461.1 x 260 mm(Down) |
| Rozměry bez stojanu (Š x V x H) | 814.0 X 359.1 X 90.0 mm |
| Váha se stojanem | 8.2 kg |
| Váha bez stojanu | 6.3 kg |
- Barevná hloubka (bit): 10
- Standardní záruka (roky): 2
- Hmotnost (kg): 8,2
- Energetická třída: G
- VESA rozměry: 100x100
- USB umístění: vzadu
- USB-C počet: 1
- USB verze: 3.0
- USB počet: 2
- DP verze: 1.4
- DP počet: 1
- HDMI počet: 2
- Kontrast:1: 1000
- Jas (cd/m2): 300
- Doba odezvy (ms): 1-5
- Obnovovací frekvence (Hz): 60
- Povrchová úprava displeje: antireflexni
- Typ panelu: ips
- Formát obrazovky: 21:9
- Výbava: Automatická regulace jasu
- Vlastnost: prohnuty
- Odezva (ms): 5
- Rozlišení displeje: 3440x1440
- Použití: kancelarsky
- Úhlopříčka displeje ("): 34"
- Rozhraní: displayport











