Popis
34“ LG UltraGear herní monitor s IPS displejem.
Monitor LG obohatí vaši PC sestavu o panel s velikostí úhlopříčky 34″. Poměr stran je 21:9. Vykreslení obrazu zajišťuje technologie IPS, která se může chlubit přirozeným podáním barev a velice dobrými pozorovacími úhly. Co se rozlišení týče, nabyl monitor hodnoty 3440 × 1440 px. Velmi rychlá odezva 1 ms je nezbytná pokud rádi hrajete akční hry navíc udržuje ostrý obraz. Obnovovací frekvence 180 Hz je nadprůměrná, šetří zrak a slouží k plynulému vykreslení obsahu. Společnost LG nastavila hodnotu jasu na 400 cd/m2. Technologií, která vás oslní je lehké zakřivení obrazovky, jenž zintenzivňuje dojem z filmů. K propojení budete mít k dispozici DisplayPort 1.4 a HDMI 2.0.
LG UltraGear™ je mimořádně výkonným kusem vybavení, které zvyšuje vaše šance na vítězství.
Přehledný, plynulý a rychlý herní zážitek
Monitor LG 34GP950G s funkcí G-SYNC ULTIMATE je vybaven nejnovějšími procesory NVIDIA G-SYNC, díky kterým nabízí výjimečný herní zážitek, včetně funkce HDR, vysokého kontrastu a sytých barev, a minimalizuje trhání a sekání obrazovky.
Navržen pro neskutečnou rychlost
S IPS 1 ms se srovnatelnou rychlostí jako TN, jenž minimalizuje zpětné zdvojení obrazu a poskytuje krátkou dobu odezvy, si budete moci vychutnat úplně novou úroveň herního výkonu.
Plynulý pohyb ve hře
Ultravysoká rychlost 144 Hz (přetaktování na 180 Hz) umožňuje hráčům rychle vidět následující snímek, který se navíc vykreslí zcela plynule. Hráči tak mohou rychle reagovat na své protivníky a snadno zacílit.
Pociťe reálný zážitek z boje, díky True Colors
Tento monitor podporuje široké barevné spektrum, 98 % barevného gamutu DCI-P3* a věrné zobrazení barev díky funkci VESA DisplayHDR™ 600. Nabízí tak realistický vizuální zážitek. Ať se na bojišti děje cokoli, hráči lépe uvidí všechny živé barvy, které si pro ně vývojáři nachystali.
Elegance, vkusnost a naprosté pohlcení v obsahu pro vás
Dopřejte si dokonalejší zážitek z hraní díky atraktivnímu designu, jenž ze 3 stran prakticky nemá rámeček. Podstavec lze přizpůsobit a změnit náklon a natočení monitoru, aby bylo vaše hraní ještě pohodlnější.

Specifikace
| Monitor | |
|---|---|
| Velikost („) | 34″ |
| Rozlišení | 3440 x 1440 |
| Typ panelu | IPS |
| Poměr stran | 21:9 |
| Jas (Typ.) | 400 cd/m2 |
| Barevný rozsah (typ.) | DCI-P3 98% (CIE1976) |
| Hloubka barev (počet barev) | 1.07B |
| Kontrastní poměr (Typ.) | 1000:1 |
| Doba odezvy | 1ms (GtG at Faster) |
| Zorný úhel (CR?10) | 178o(R/L), 178o(U/D) |
| Povrchová úprava | Anti-Glare |
| Zakřivené | 1900R |
| Funkce | |
| HDR 10 | Ano |
| VESA DisplayHDR™ | DisplayHDR™ 600 |
| Nano IPS™ Technologie | Ano |
| Kalibrované barvy | Ano |
| Bezpečné blikání | Ano |
| Režim čtení | Ano |
| NVIDIA G-Sync™ | G-SYNC ULTIMATE |
| Černý stabilizátor | Ano |
| Dynamická synchronizace akcí | Ano |
| Crosshair | Ano |
| Počítadlo FPS | Ano |
| OverClocking | Ano |
| Uživatelský klíč | Ano |
| Automatický přepínač vstupů | Ano |
| Osvětlení Sphere | Ano |
| Ostatní (funkce) | Sphere Lighting RGB LED, DP Adaptive-Sync, User-Defined Key, Graphic GUI |
| SW aplikace | |
| OnScreen Control (LG Screen Manager) | Ano |
| LG UltraGear™ Control Center | Ano |
| Konektivita | |
| HDMI | ANO (1ea) |
| HDMI (Max. Resolution at Hz) | 3440 x 1440 at 50Hz |
| DisplayPort | ANO (1ea) |
| DP Version | 1.4 |
| DP (Max. Resolution at Hz) | 3440 x 1440 at 144Hz 3440 x 1440 at 180Hz (O/C) |
| USB Upstream Port | ANO(1ea/ver3.0) |
| USB Downstream Port | ANO(2ea/ver3.0) |
| Headphone out | 3-pole (Sound Only) |
| Napájení | |
| Typ | Externí |
| AC Input | 100-240Vac, 50/60Hz |
| Spotřeba energie (Typ.) | 65W |
| Spotřeba energie (Sleep Mode) | Méně než 0.3W |
| Mechanické vlastnosti | |
| Možnost montáže na stěnu | 100 x 100 mm |
| Rozměry / hmotnost | |
| Rozměry se stojanem (Š x V x H) | 816.2 x 579.8 x 312.2mm(Up) 816.2 x 469.8 x 312.2mm(Down) |
| Přepravní rozměry (š x v x h) | 983 x 207 x 520 mm |
| Hmotnost se stojanem | 9.1 kg |
Co je v krabici
- Kabel HDMI
- Kabel DisplayPort
- Rozhraní: displayport
- Jas (cd/m2): 400
- Standardní záruka (roky): 2
- Energetická třída: G
- DP verze: 1.4
- DP počet: 1
- HDMI počet: 1
- Rozhraní vstup: hdmi
- Obnovovací frekvence (Hz): 144
- Úhlopříčka displeje ("): 34"
- Povrchová úprava displeje: matny
- Typ panelu: ips
- Formát obrazovky: 21:9
- Výbava: Výškově stavitelný
- Odezva (ms): 1
- Rozlišení displeje: 3440x1440
- Použití: herni



























