Popis
27UP850N-W – 27″ monitor IPS 4K UHD VESA HDR400 s USB-C
Inovace podpoří vaší produktivitu, zábavu i hraní her. Monitory LG UltraFine™ jsou známé pro pohlcující zobrazení, ale také jako výkonné zařízení pro produktivitu, které poskytuje flexibilní pracovní stanici a snadné nastavení. Užijte si rozlišení 4K, živé panely IPS a mnoho nejnovějších herních funkcí.
Výkonnost za hranicemi
Neuvěřitelná kvalita obrazu
Jasné a odvážné. VESA DisplayHDR™ 400 oživuje pracovní a virtuální světy díky jasu 400 nitů. Tato zobrazovací technologie zvýrazňuje textury, prvky, pohyby postav a přirozené světlo a stíny.
Efekt HDR pro obsah SDR
Monitor LG UHD 4K HDR dokáže standardní obsah prakticky proměnit na video v kvalitě HDR přímo na obrazovce. Pomáhá vylepšit mapování tónů a jas obsahu SDR pro zážitek podobný HDR.
Hardwarová kalibrace
Optimalizujte barevný výkon pomocí hardwarové kalibrace prostřednictvím kalibračního studia LG a využijte široké barevné spektrum a konzistenci displeje LG IPS 4K.
Snadné ovládání a připojení
Porty USB typu C™ umožňují zobrazení 4K, přenos dat a nabíjení připojených zařízení (až 90 W), takže podporují notebook současně prostřednictvím jediného kabelu. Snižte množství kabelů a zvyšte efektivitu díky jednomu kabelu USB Type-C™ bez potřeby speciálních kabelů nebo nabíječek pro váš notebook nebo jiná zařízení.
Pohlcující herní zážitek
Monitor 27UP850N podporuje novou éru konzolového hraní v rozlišení 4K HDR nejen tím, že přináší vzrušení díky slušnému obrazu a zvuku, ale také tím, že vám pomáhá vyhrávat bitvy díky technologiím AMD FreeSync™, Game Mode, Dynamic Action Sync a Black Stabilizer.
Živý a realistický
Obsah HDR z různých streamovacích služeb využívá. A při přehrávání na monitoru LG UHD 4K s technologií VESA DisplayHDR™ 400 s podporou barevného prostoru DCI-P3 si můžete vychutnat živý jas a široký barevný rozsah.

Specifikace
| Zobrazení | |
|---|---|
| Velikost o-brazovky | 27″ |
| Typ displeje | IPS |
| Barevný gamut (typ.) | DCI-P3 95% (CIE1976) |
| Počet barev | 1.07B |
| Rozteč pixelů | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Doba odezvy | 5ms (GtG at Faster) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení displeje | UHD |
| Rozlišení | 3840×2160 |
| Jas | 400cd (typ) / 320cd (Min) |
| Kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.), 1000:1 (Min.) |
| Pozorovací úhel | 178°(R/L), 178°(U/D) |
| Rozhraní | |
| HDMI | Ano |
| USB Type-C | Ano |
| DisplayPort | Ano |
| Headphone Out | Ano |
| USB Down-stream | Ano (2ea/ver3.0) |
| USB-C (DP Alternate Mode) | Ano |
| USB-C (Data Transmission) | Ano |
| USB-C (Power Delivery) | Ano |
| Napájení | |
| Typ | Externí napájení (adaptér) |
| Input | 100~240V (50/60Hz) |
| Úsporný režim/režim spánku (max.) | Méně než 0,5 W (podmínka vstupu HDMI/DP) |
| Spotřeba energie (typ.) | 44W |
| Spotřeba energie (max.) | 185W |
| DC Off (Max) | Méně než 0,3 W |
| Spotřeba energie (Energy Star) | 25.4W |
| Speciální funkce | |
| Color Weakness Mode | Ano |
| Adaptive Sync | AMD FreeSync™ |
| Black Stabilizer | Ano |
| Dynamic Action Sync | Ano |
| Flicker Safe | Ano |
| Smart Energy Saving | Ano |
| Reader Mode | Ano |
| Super Resolution+ | Ano |
| H/W Calibration (True Color Pro) | Ano |
| Color Calibrated | Ano |
| Dual Controller | Ano |
| OnScreen Control (OSC) | Ano |
| HDR (High Dynamic Range) | HDR10 |
| VESA DisplayHDR™ | DisplayHDR™ 400 |
| HDR Effect | Ano |
| True Color Pro | Ano |
| Zvuk | |
| Reproduktor | Ano |
| Výstup reproduktoru | 5W |
| Maxx Audio | Ano |
| Rozměry a hmotnost | |
| Se stojanem (ŠxVxH) | 61.47 x 56.87 x 23.88 cm (Up) 61.47 x 45.97 x 23.88 cm (Down) |
| Bez stojanu (ŠxVxH) | 61.47 x 36.32 x 4.57 cm |
| Přepravní rozměry (ŠxVxH) | 69.34 x 49.5 x 21.34 cm |
| Hmotnost s podstavcem | 5.9 lbs |
| Hmotnost bez podstavce | 4.08 kg |
| Přepravní hmotnost | 8.9 kg |
| Podstavec | |
| Nastavení polohy displeje | Naklápění/výška/otáčení |
| Skříň | |
| Rozměr pro montáž na stěnu | 100 x 100 mm |
| Záruka | |
| Limitovaná záruka | 1 rok na náhradní díly a práci |
Co je v krabici
Kabel DisplayPort
Kabel HDMI















